Avril Lavigne powraca po latach. Dawna buntowniczka zapowiedziała nowy album

Magdalena Kulej 26.04.2018
Avril Lavigne
Fotografia: East News

Po przerwie od muzyki i walce z chorobą Avril Lavigne zapowiada publicznie swój wielki powrót.

Avril Lavigne to jedna z tych artystek, o której trudno zapomnieć. Ciężko wyrzucić też z pamięci jej wielkie hity. Bo kto nie słyszał o „Complicated”, "I'm With You" czy “Girlfriend”? To właśnie z nimi zdobywała przed laty szczyty list przebojów. Świat zapamiętał ją jako blond buntowniczkę z gitarą i - choć ostatnie lata spędziła na walce z ciężką chorobą - teraz wraca do gry.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Ada Szulc z "X Factora"?

Jak donosi portal billboard.com, 33-letnia dziś Avril Lavigne zapowiada, że już wkrótce dobiegną końca prace nad jej nowym albumem. Dotychczas wydała ich 5, z czego większość pokryła się platyną. Teraz nadszedł czas na zmiany. Po latach współpracy z Epic Records Avril związała się z wytwórnią BMG, co sama artystka określa jako swoje artystyczne odrodzenie.

To naprawdę mocna płyta, nad którą pracuję od trzech lat. Mogę powiedzieć, że album skończę w ciągu dwóch tygodni, a wydam go jeszcze przed końcem roku – zapowiedziała.

Robię, co w mojej mocy. Po prostu chcę, żeby ta płyta była perfekcyjna. Włożyłam w nią wiele czasu i wysiłku. Obiecuję, że będzie warto na nią zaczekać – dodała.

Radosną nowiną podzieliła się  20 kwietnia podczas imprezy w Beverly Hills, gdzie na czerwonym dywanie pojawiła się po raz pierwszy od 2 lat. Jak podoba wam się odmieniona Avril?

Zobacz także: Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Ewelina Flinta

avril-lavigne-1
Fotografia: East News

Avril Lavigne w 2011 roku (po lewej) i w 2018 roku (op prawej).

avril-lavigne-0
Fotografia: East News

Avril Lavigne podczas gali Race To Erase w Beverly Hills 20 kwietnia 2018.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów