Nowa trasa koncertowa Amy Winehouse!

Amy Winehouse przy mikrofonie śpiewa podczas koncertu
Fotografia: Fred Lee, PacificCoastNews.com/EAST NEWS

Ojciec Amy Winehouse ma niespodziankę dla wszystkich fanów swojej zmarłej córki. Zamierza zorganizować trasę koncertową z jej... hologramem. 

Śmierć Amy Winehouse była ogromnym szokiem dla wszystkich fanów wokalistki. Piosenkarka odeszła od nas w wieku zaledwie 28 lat. Zostawiła po sobie uwielbiane przez wielu słuchaczy utwory. Najsmutniejsze okazało się jednak to, że Amy nie stworzy więcej dla swoich fanów żadnych utworów i nie będą mogli zobaczyć jej na scenie. Okazuje się, że jej ojciec teraz zamierza to zmienić.

Hologram Amy Winehouse wyruszy w trasę koncertową

Mitch Winehouse, ojciec piosenkarki, poinformował przez agencję Reutera, że w 2019 roku ruszy nowa trasa koncertowa jego córki. Na scenie pojawi się hologram Amy wraz z zespołem, który będzie grał na żywo. Jedynie wokal ma być z playbacku. Dochód z trasy ma zasilić budżet fundacji im. Amy Winehouse

Poczuliśmy, że to będzie niesamowity sposób na to, by Amy mogła ponownie spotkać się z fanami, a przy okazji na zarobienie pieniędzy dla naszej fundacji - napisał w oświadczeniu Winehouse. 

Ekipa odpowiedzialna za zorganizowanie przedsięwzięcia dodała, że zamierza godnie uczcić pamięć wokalistki. Z pewnością będą to wyjątkowe i bardzo emocjonalne koncerty dla fanów Amy. Zanim jednak cała trasa ruszy, pojawi się dokument na temat życia Amy Winehouse "Back to Black". Będziemy mogli zobaczyć w nim niepublikowane dotąd materiały z udziałem piosenkarki oraz wywiady z jej współpracownikami. Premiera 2 listopada na DVD i Blu-ray.

Zobacz także: Wybierasz się w podróż? Wybraliśmy 50 najlepszych kawałków do samochodowej playlisty!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów