Adele dała niesamowity koncert na Glastonbury Festival 2016

Paulina Szestowicka 27.06.2016
Adele Glastonbury Festival 2016
Fotografia: ONS

Występ wokalistki był nie tylko rewelacyjny pod względem muzycznym, ale też z innego powodu. Co się wydarzyło na scenie? 

Oprócz Adele, w niewielkim miasteczku Glastonbury, położonym w hrabstwie Somerset w południowo-zachodniej Anglii wystąpiły takie gwiazdy muzyki jak Coldplay, Muse, Foals, Tame Impala, Jess Glynne, czy Ellie Goulding.

Co roku, od 1970 roku na scenie w Glasto występują gwiazdy szeroko pojętej muzyki rockowej i alternatywnej. Oprócz koncertów, podczas wydarzenia organizowane są wystawy, przedstawienia teatralne, cyrkowe i pokazy tańca.

Autorka hitów "Skyfall" czy "Somone Like You", po raz kolejny udowodniła, że jest ulubienicą angielskiej publiczności. W trakcie koncertu zaprosiła z publiczności na scenę 10-letnią dziewczynkę Maylę, tłumacząc, że na festiwal Glastonbury przyjeżdżała już będąc w jej wieku. Adele przeprowadziła z nią krótki wywiad na scenie, wypytując jak podoba jej się na imprezie.

Podczas koncertu Adele zagrała miedzy innymi takie utwory jak: "Hello", "Rumour Has", "It I’ll Be Waiting","Skyfall", "Hometown Glory", "Don’t You Remember", "Send My Love (To Your New Lover)","River Lea", "Rolling In The Deep", "When We Were Young", "Someone Like You".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów