#3pm. Thivery Corporation, Charlie Puth, Monsune

Marta Wilczkowska 27.03.2018
#3pm. Thivery Corporation, Charlie Puth, Monsune

W tym tygodniu gramy nowy singiel duetu Thivery Corporation, Nowość od Chalie Puth i Khelani oraz absolutny debiut - Monsune.

Thievery Corporation - Voyage Libre 

Thievery Corporation to duet zlożony z dwóch producentów z Waszyngtonu - Roba Garzę i Erica Hiltona. Ich styl wyróżnia się dużym eklektyzmem, bowiem panowie od ponad 20 lat mieszają elektornikę, acid jazz z muzyką brazylijską. "Voyage Libre" to singiel promujący najnowsze wydawnictwo amerykańskiego duetu pod tytułem "Treasure from the Temple", które ukaże się już 20 kwietnia.

Charlie Puth - Done For Me (feat. Kehlani) 

Charlie Puth właśnie zaprezentował swój najnowszy singiel "Done For Me", do współpracy nad utworem zaprosił Khelani - jedną z najgorętszych wokalistek według rankingu Billboard. Puth przyznaje, że produkcja jest typowo popowa, choć w konstrukcji nie ma żadnych typowych dla popu elementów. W rozmowie z Zane'm w jego programie w Beats 1 przyznał również, że Khelani to jedna z tych osób, z którą złapał wspólne fale od pierwszego spotkania. Co z resztą słychać w utworze.

Monsune - Nothing in Return 

Miks instrumentalnego soulu ze wspaniałym głosem w połączeniu z orientalnymi samplami - tak w paru epitetach można określić debiutancki singiel mieszkającego w Toronto artysty o pseudonimie Monsune. Do "Nothing In Return" powstał także świetny, klimatyczny klip, nakręcony ciepłą wieczorową porą na placu zabaw.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów