#3pm. The Palms, Jamie Lidell, Elderbrook

Emilia Klima 22.09.2017
#3pm. The Palms, Jamie Lidell, Elderbrook

W tym tygodniu gramy zespół The Palms, najnowszy singiel Jamiego Lidella oraz nowość od brytyjskiego producenta Elderbrook.

The Palms "Levitate"

The Palms to francuski duet elektroniczny na co dzień urzędujący w „Mieście Aniołów”. Ich muzyka to synthowa mieszanka popu, bluesa a nawet reagge. „Levitate” to najnowszy singiel The Palms, który swoją premierę odbył w lipcu tego roku i jak określił to jeden z amerykańskich portali muzycznych – „nadaje się na ścieżkę dźwiękową filmu, którego akcja toczy się letnią nocą w Los Angeles”.

Jamie Lidell - "What Are You Afraid Of"

Jamie Lidell zapowiada nową EP-kę „Extended Beginnings”, której zwiastunem jest singiel „What Are You Afraid Of”. Brytyjski muzyk zapytuje nas czego się boimy i robi to w bardzo muzycznie wysublimowany sposób. W utworze lekko niepokojące sample mieszają się z soulowym wokalem Jamiego. Co ciekawe, muzyk, w formie ciekawostki stworzył swój internetowy kanał na Youtubie, gdzie pokazuje, krok po kroku jak komponował dany utwór.

Elderbrook - Good Times

Elderbrook to brytyjski producent, piosenkarz i kompozytor. Swoją karierę rozpoczął  w 2013 roku. Na co dzień współpracuje z wytwórnią Black Butter Records, z którą związani są również m.in. Rudimental, Clean Bandit i Gorgon City. Z początkiem września ukazała się jego najnowsza, muzyczna produkcja pod nazwą „Good Times”. W utworze Elderbrook postawił na miękką wpadającą w ucho linie basu oraz afrobrazyliskie instrumenty perkusyjne. Wokalista opowiada o zauroczeniu w dziewczynie i sprawia, że ciepło płynące z piosenki udzieli się każdemu niezależnie od pogody.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów