#3pm. Odesza, Masego oraz Kimbra

Anna Respondek 13.10.2017
#3pm. Odesza, Masego oraz Kimbra

W tym tygodniu gramy nowy utwór duetu Odesza, Masego i jego „Tadow” oraz zwiastujący najnowszy krążek Kimbry utwór „Everybody Knows”.

ODESZA - Across The Room (feat. Leon Bridges) <odesza -ekros de rum>

"Across The Room" to najnowszy utwór zespołu, w skład którego wchodzi Harrison Mills and Clayton Knight. Produkcję wzbogacił udział Leona Bridgesa, soulowego piosenkarza amerykańskiego pochodzenia znanego z takich ballad jak "River", czy "Coming Home". W utworze usłyszymy mieszankę muzyki elektronicznej z typowo afrykańskimi rytmami, a całość uzupełniają rytmiczne uderzenia w klawisze fortepianu. 

Masego - Tadow (ft. FKJ) 

Nasze serce skradł przy okazji utworu „Navajo” - Masego  - 24 letni Jamajczyk udowadnia, że jamajka nie tylko reagge stoi. W jego najnowszym utworze „Teadow” możemy odnaleźć przyjemne funkowe brzmienia gitarowe, połączone z jazzowym saksofonem i niesamowicie różnorodnym wokalem przechodzącym od śpiewu po rap, przyspieszają bicie serca.

Kimbra - Everybody Knows 

Pochodząca z Nowej Zelandii artystka, wraca po czterech latach nieobecności. „Everybody Knows” zwiastuje jej nowy krążek „Primal Heart” który ma ukazać się na początku 2018 roku. Kimbra pracowała nad nim 2 lata. Za jego produkcję odpowiada John Congleton, który wcześniej współpracował między innymi z Laną Del Rey, Erykha Badu czy St. Vincent.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów