#3PM. REBEKA, Kazy Lambist, Jungle

Weronika Domoradzka 17.08.2018
#3PM. REBEKA, Kazy Lambist, Jungle
Fotografia: ---

W tym tygodniu prezentujemy długo wyczekiwany nowy singiel zespołu REBEKA, romantyczną melodię od Kazy Lambist oraz promujący drugi album Jungle utwór „Cherry”.

REBEKA - Cavegirl 

Zespół Rebeka powraca z nowym singlem „Cavegirl”. Po dwóch latach od wydania ostatniej płyty „Davos” Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny wychodzą ze studyjnej jaskini, by zaprezentować nowy materiał, którego w całości możemy spodziewać się jeszcze tej jesieni. 1/2 zespołu Iwona Skwarek przyznaje, że praca nad tym utworem była dla nich wchodzeniem na nowe terytoria muzyczne, co było bardzo ekscytująca. "Cavegirl" to połączenie delikatności i rytmiczności.
 

Kazy Lambist - Love Song (feat. Glasses) 

Kazy to dwudziestokilkuletni piosenkarz i autor tekstów z Francji. Swoje pierwsze muzyczne kroki, jak większość artystów młodego pokolenia stawiała na Sound cloudzie. 3 lata temu zadebiutował romantyczno-elektornicznym singlem "Doing Yoga" na którym oczarował słuchaczy swoim sensualnym, nieco leniwym wokalem. Tego lata Kazy Lamp powrócił z zupełnie nowym singlem "Love Song". Zwiewny, wakacyjny i nadal trzymający się romantycznej konwencji.

Jungle - Cherry  

Jungle to londyński duet, który tworzy Tom McFarland i Josh Lloyd-Watson. Ich imienny, debiutancki album osiągnął wielki sukces oraz nominacje do Mercury Prize 2014. W lipcu zespół zaprezentował 2 nowe single, które zwiastują ich drugi krążek "Heavy, California" oraz "Cherry". Drugi z nich - "Cherry" to wspaniała mieszanka neo- soulu z funkowymi samplami. Cały album zatytułowany "For Ever" swoją premierę odbędzie 14 września, a na razie panowie z Jungle intensywnie koncertują po Europie i USA. W Polsce wystąpią 10 listopada.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów