#3PM. New People, Little Dragon, Flight Facilities

Anna Respondek 02.03.2018
New People, Little Dragon, Flight Facilities
Fotografia: Materiały promocyjne

W tym tygodniu prezentujemy debiutancki materiał New People, Nowy singiel Little Dragon oraz pachnącą wiosną kompozycje autorstwa Flight Facilities.

New People - Rain Talk

"Rain Talk" to jeden z singli promujących debiutancki album siedmioosobowego zespołu.Formacja zdecydowanie wyróżnia się brzmieniowo na polskiej scenie alternatywnej. Ich brzmienie to mieszanka disco i lekkiego rocka rodem z lat 70-tych. Piosenka posiada również kolorowy teledysk, którego autorem jest artysta wizualny - Kobas Laska.

Little Dragon - Sway Daisy

Formacja Little Dragon w ubiegłym roku wydała swój piąty album "Season High". Niedługo po premierze, zespół udał się w światową trasę promującą materiał z tego albumu, lecz nie przeszkodziło im to w tworzeniu zupełnie nowych dźwięków. "Sway Daisy" to ostatnia propozycja szwedzkiego zespołu. A na niej hipnotyzujący głos wokalistki - Yukimi miesza się z synthowymi akcentami.

Flight Facilities — Need You feat. NÏKA   

Duet elektroniczny Flight Facielieties z Australii, w skład którego wchodzi Hugo Gruzman i James Lyell na scenie istnieją od prawie 10 lat. Na swoim koncie mają 2 albumy studyjne i 5 EP-ek, a ich najnowszy singiel "Need You" zapowiada kolejną z nich. W utworze gościnnie na wokalu pojawia się nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów Nika. Utwór wprost olśniewa świeżością dźwięku i zdecydowanie może zostać uznany za jedną z zapowiedzi wiosny.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów