#3PM. Mabel, MGMT, Paulina Przybysz

Emilia Klima 20.10.2017
#3PM. Mabel, MGMT, Paulina Przybysz

W tym tygodniu pojawiła się Mabel i jej soulowa propozycja, nowość od długo niesłyszanego zespołu MGMT oraz "Chokin" z nowego krążka Pauliny Przybysz. 

Mabel - "Finders Keepers"

Mabel zadebiutowała w 2015 roku piosenką "My Boy My Town, rok później została nominowana w plebiscycie BBC Sound of 2016, a w ubiegłe lato wydała głośny utwór "Thinking Of You". Teraz wydaje nowy album "Finders Keepers", który promuje melodyjny, bujający singiel o tej samej nazwie. Artystka do współpracy nad nim zaprosiła angielskiego rapera o pseudonimie Kojo Funds.

MGMT - "Little Dark Age"

MGMT znany z takich przebojów jak "Kids" czy "Electric Feel" powraca po 4 latach nieobecności z nowym albumem. Jego zwiastunem jest singiel "Little Dark Age" do którego powstał również teledysk utrzymany w mocno gotyckim klimacie. Jeśli chodzi o warstwę muzyczną, panowie dalej nie stronią od synthów i psychodelicznych sampli. Ich najnowszy album ma ukazać się na początku 2018 roku.

Paulina Przybysz - "Chokin"

"Chodź tu" to najnowszy, solowy album siostry Przybysz- Pauliny. Artystka powróciła trochę gatunkowo do muzyki od której zaczynała swoją karierę, łączy hip-hop z soulowym wokalem, mieszając to z ciężką elektroniką. Za produkcje odpowiadają głównie członkowie kolektywu Night Marks Electric Trio: Marek Pędziwiatr, Spisek Jednego, Adam Kabaciński, a także producentka i djka Zamilska, czy beatmaker związany z wytwórnią U Know Me Records - Teielte.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów