#3PM. KELELA, MIGUEL i KYLE DION

Emilia Klima 13.11.2017
#3PM. KELELA, MIGUEL  i KYLE DION

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was nowy singiel Keleli, soulową propozycje od Miguela oraz Kyle Dion i jego "Baby Esther".

Kelela - "Blue Light"

Kelela, wschodząca gwiazda muzyki soul i r'n'b, udostępniła nowy teledysk. Utwór pod nazwą  „Blue Light” jest kolejnym singlem promującym jej debiutancką płytę „Take Me Apart”, która trafiła do sklepów 6 października.  Z kolei pod koniec listopada artystka rozpocznie europejską trasę koncertową, dzięki czemu już 20 lutego będziemy mogli ją usłyszeć na żywo w Warszawie. 

Miguel - "Told You"

Miguel to amerykański piosenkarz, a także aktor, kompozytor i producent muzyczny. Swój debiutancki album pod nazwą All I Want Is You wydał w 2010 roku, który bardzo szybko stał się hitem w amerykańskich rozgłośniach radiowych.  Najnowszy kawałek artysty nosi tytuł „Told You”, który jednocześnie jest zapowiedzią kolejnego albumu Miguela, którego premierę zaplanowano na grudzień tego roku.

Kyle Dion - "Baby Esther"

23-letni Kyle pochodzi z Florydy i reprezentuje muzykę z pogranicza R&B i Soul. Jak do tej pory wydał tylko jeden studyjny album pod nazwą Painting Sounds, który ukazał się na początku 2016 roku. Najnowszym kawałkiem artysty jest energetyczny singiel  Baby Esther, w którym usłyszymy również delikatnie rockowe brzmienia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów