#3PM. Jessie Ware, Maverick Sabre, Benny Sings

Redakcja 15.02.2019
#3PM. Jessie Ware, Maverick Sabre, Benny Sings
Fotografia: Materiały prasowe

W tym tygodniu zagramy dla Was utrzymany w klubowym klimacie singiel Jessie Ware, duet Maverick Sabrei z Jorja Smith oraz chilloutowy utwór Benny Sings "Not Enough".

Jessie Ware - Adore you

Brytyjska piosenkarka Jessie Ware zaprezentowała swój nowy singlem "Adore You". Producentem i współautorem piosenki jest Joseph Mount z zespołu Metronomy. Utwór utrzymany został w klubowym klimacie, słychać w nim również wpływy funku i rytm, który doskonale łączy się z klimatem house’u i dance’u oraz niezwykłym głosem Jessie. Artystka pracuje właśnie nad nowym krążkiem, który ma być jej powrotem do klubowego brzmienia z początków jej kariery. Dotychczas Jessie ma na swoim koncie trzy albumy: "Devotion", "Tough Love", "Glasshouse".

Maverick Sabre - Slow Down Feat. Jorja Smith

"Slow Down" to trzeci już singiel angielsko-irlandzkiego muzyka pochodzący z jego trzeciego albumu "When I Wake Up". W piosence usłyszymy nie tylko charakterystyczny głos Mavericka Sabre. Towarzyszy mu również Jorja Smith, młoda wokalistka, która zadebiutowała w ubiegłym roku albumem "Lost & found". Zarówno Maverick, jak i Jorja, mają wspaniałe możliwości wokalne i udowadniają to w utworze "Slow Down". Nie jest to pierwsza współpraca między artystami, w zeszłym roku wspólnie wykonali utwór "Follow the Leader".

Benny Sings - Not Enough  

Benny Sings, to holenderski artysta pop i multiinstrumentalista. “Not Enough” jest pierwszym singlem z jego nadchodzącego albumu “City Pop”. Utwór łączy w  sobie wiele brzmień, słychać w nim wpływ popu lat 80’, soulu, jazzu oraz nowoczesnej elektroniki. “Not Enough” to harmonijny utwór, który zrelaksuje każdego po ciężkim dniu pracy i wprowadzi w pozytywny nastrój.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów