#3PM. James Bay, Aurora, Kasia Tontor

Marta Wilczkowska 28.04.2018
#3PM. James Bay, Aurora, Kasia Tontor
Fotografia: materiały prasowe

W tym tygodniu w Trzech Plikach Muzyki poruszający James Bay, pierwszy singiel promujący nowy album Aurory orazgłos polskiego nowego R&B – Kasia Tontor.

James Bay – „Us”

Trzykrotnie nominowany do nagrody GRAMMY, laureat BRIT, multiplatynowy wokalista i autor tekstów James Bay, tym razem prezentuje nowy singiel „Us”. Klip to tego utworu jest bardzo emocjonalny. Opowiada historię ludzi w różnym wieku, na różnych etapach życiowych borykają się z wewnętrznymi konfliktami i rozterkami. „Us” to kolejny singiel zapowiadający drugi w dorobku artysty album zatytułowany „Electric Light”. Na rynku ukaże się już 18 maja.

AURORA – Queendom

Jej debiutancki album zatytułowany „All Demons Greeting Me As A Friend” spotkał się z ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem w całej Europie oraz USA. Artystka stała się jedną z najbardziej intrygujących i zarazem najpopularniejszych wokalistek w Norwegii. Tym razem Aurora Aksnes zapowiada swój drugi album singlem „Queendom”. Wybrzmiewają w nim słowa, które niosą ważne przesłanie: „słabi są moimi lwami, a cisi moim chórem – kobiety dźwigające ciężar świata na swych ramionach będą moimi żołnierzami”. W najbliższym czasie twórczość artystki będzie można usłyszeć podczas tegorocznej edycji OFF Festiwalu w Katowicach.

Kasia Tontor – „Cool Girl”

Przyszedł czas na niezwykle, interesujący głos polskiego nowego R&B. Kasia Tontor to młoda wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Poznania. Miłośniczka „czarnych” brzmień muzycznych. Na swoim muzycznym koncie ma już EP-kę „Killa” wydaną w 2015 roku. Jej muzyka łączy ze sobą r&b, soul z elementami hip hopu, na których się wychowała. Kasia wystąpiła na tegorocznej edycji festiwalu Spring Break.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów