#3PM. Jacob Banks, Charlotte Gainsbourg, Chela

Emilia Klima 29.09.2017
#3PM. Jacob Banks, Charlotte Gainsbourg, Chela

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was utwór Jacoba Banksa „Unknown (You)”, „Deadly Valentine” w wykonaniu Charlotte Gainsbourg oraz najnowszy singiel Cheli.

Jacob Banks – Unknown (You)

Jacob już jako 20- latek brał udział w wieczornych występach „open mic” w klubach w Birmingham. Potem udało mu się wydać minialbum. Jego debiutancka EP-ka „The Monolouge” miała premierę 4 lata temu oraz dała młodemu artyście szansę na rozwój kariery – wtedy zaczął grać przed Emeli Sande i Alicią Keys. Banks posiada szczere teksty i niepowtarzalną barwę głosu. Jego kompozycje niosą ze sobą wielki ładunek emocjonalny, za który został doceniony przez media muzyczne na całym świecie. „Unknown” oczarowuje od pierwszej nutki... 

Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine

„Deadly Valentine” to drugi singiel promujący kolejny album brytyjsko- francuskiej artystki Charlotte Gainsbourg. Jej nowy album „Rest” ukaże się 17 listopada w dwóch formatach – na CD oraz vinylu. Jak mówi sama autorka, piosenka opowiada o byciu z kimś przez całe życie. Ta idea została dobrze zobrazowana w teledysku, w którym gościnnie występuję Dev Hynes (Blood Orange), prywatnie przyjaciel artystki. „Chciałam wyrazić ideę związania się z drugą osobą na całe życie; para biegnąca do kościoła, od dzieciństwa do starego wieku, ich ścieżka życia”- tak dla portalu pitchfork.com opisuje klip sama Charlotte.

 

Chela - Bad Habit

Chela, czyli Chelsea Wheatleye występuje na scenie od 12 roku życia. Zaczynała w punkowych kapelach w Australii , natomiast teraz tworzy muzykę w łagodniejszych klimatach electro – popowych. Właśnie pojawił się jej nowy singiel „Bad Habit”, który jest zapowiedzią jej debiutanckiego albumu, który już niedługo ma ukazać się nakładem francuskiej wytwórni Kitsune Records. Utwór został wyprodukowany wspólnie z amerykańskim producentem Chrisem Zanem, który współpracował między innymi z Shakirą, czy Bat for Lashes.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów