#3PM. Half•alive, Emily King, Slenderbodies

Redakcja 28.01.2019
#3PM. Half•alive, Emily King, Slenderbodies
Fotografia: ---

Half Alive prezentują "Arrow" i wyjeżdżają w światowa trasę, Emily King miesza pop lat 80- tych z tropiklanym brzmieniem, a Slenderbodies składająhołd kobietom w piosence "King".

Half•alive - Arrow

Half Alive czyli indie - popowe trio z Long Beach " z przytupem" zadebiutowało singlem "Still Feel", który ukazał się na ich debiutanckim mini albumie "3". EP-ka spotkała się ze znakomitym przyjęciem słuchaczy, a to zaowocowało trzema milionami odsłon na sewisach streamingowych. "Arrow" to kolejny singiel z tego wydanwictwa. To przykład chilloutowego rocka, z dojrzewającymi w słońcu Kalifornii dźwiękami syntezatorów. Panowie ruszyli właśnie w światową trasę koncertową. w Europie wystąpią tylko w Berlinie, Paryżu i w Londynie.

Emily King - Can't Hold Me

Emily zadebiutowała w 2007 roku od razu zdobywając nominację do Nagrody Grammy w kategorii alternatywnego R&B. Ma na koncie współpracę z takimi artystami jak John Legend, Jose James , czy Lupe Fiasco. Premiera najnowszej płyty artystki "Scenery" zaplanowana jest na pierwszego lutego tego roku. To pierwszy, muzyczny projket artystki od dłuższego czasu - wydanego w 2016 roku "The Switch". Piosenką zapowiadającą ten album jest "Can't Hold Me" to mieszanka popu z lat 80. z tropikalnym akcentem.

Slenderbodies - King

Slenderbodies to duet, w skład którego wchodzi Max Vehuni i Benji Cormack. Panowie są wszechstronnie uzdolenini, od poczatku do końca odpowiadają za proces twórczy swoich projektów, samodzielnie komponując, pisząc oraz miksując muzykę. Pierwsze kroki stawiali jeżdząc w trasy koncertowe z Milky Chance, czy Mura Masą, natomiast w połowie grudnia ukazał się ich pierwszy, własny singiel "King". To utwór opowiadający o budowaniu poczuciu własnej wartości oraz wierze we własne umiejętności.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów