#3PM. Emotional Oranges, SG Lewis & Clairo, Amber Simone

Marta Wilczkowska 13.07.2018
#3PM. Emotional Oranges, SG Lewis & Clairo, Amber Simone
Fotografia: Materiały prasowe

W tym tygodniu serwujemy dla Was nowy singiel Emotional Oranges, synth- popową propozycje SG Lewis & Clairo oraz funkowe klimaty w piosence Amber Simone.

Emotional Oranges - Motion 

Emotional Oranges, w dosłownym tłumaczeniu znaczy tyle co "Emocjonalne Pomarańcze". To właśnie pod takim pseudonimem ukazał się najnowszy singiel kalifornijskiego duetu. Utwór ma tytuł "Motion" i jak na emocjonalne pomarańcze przystało opowiada właśnie o emocjach, a konkretnie tych związanych z pożądaniem. To pierwszy singiel zespołu, w którym wyraźnie czuć inspiracje funkiem, disco i soulem. Czekamy na więcej!

SG Lewis & Clairo - Better

Młoda indie - popowa wokalistka i autorka tekstów Clairo niedawno po wydaniu swojego debiutu "Diary 001" w Maju, połączyła siły z brytyjskim producentem SG Lewis w zupełnie nowym singlu "Better". To zwiewna, synth- popowa produkcja, która prawdopodobnie nie zejdzie prędko z letnich playlist podczas tych wakacji.

Amber-Simone - Think About Girls Sometimes  

Kolejna slow - funkowa propozycja - tym razem od brytyjskiej artystki Amber Simone. W utworze, a konkretnie w jego refrenie pojawia się deklracja o tym, że autorce zdarza się myśleć czasem o kobietach. Piosenka zahacza o tematykę queerową ale robi to w bardzo delikatny i zmysłowy sposób. Oprócz Amber od strony produkcyjnej pojawiają się młodzi, zdolni wirtuozi muzyki elektornicznej - duet Aquilo oraz Joe Hertz.
 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów