#3PM. Elise LeGrow, Noah Kahan, Tuxedo

Emilia Klima 26.01.2018
#3PM. Elise LeGrow, Noah Kahan, Tuxedo

W tym tygodniu gramy nowy singiel kanadyjskiej artystki Elise LeGrow, folk- popową propozycje Noah Kahan oraz funkowe brzmienia Tuxedo.

 

Elise LeGrow - Rescue Me  
Elise LeGrow to pochodząca z Kanady wokalistka o niebywale charakterystycznym głosie. Utwór ”Rescue Me" jest zapowiedzią jej debiutanckiego albumu Playing Chess, który ukaże się w Polsce 18 lutego 2018. Inspiracje artystki pochodzą z pełnego przekroju dekad powstawania muzyki pop i soul, dotykając po trochu wszystkiego: od Whitney Houston i Mariah Carey po Ninę Simonee.

Tuxedo - Fux With The Tux
Tuxedo to projekt tworzony przez producenta Jake One oraz Mayera Hawthorna - pisoenkarza, autora tekstów oraz multinstumentalistę z Los Aneles. Tuxedo porusza się w stylistyce funku i disco, a przy ich muzyce nie da się dosłownie ustać w miejscu. "Fux With The Tux" pochodzi z ich drugiego albumu "Tuxedo 2".

Noah Kahan - Hurt Somebody  
Nowy singiel utalentowanego muzyka z Vermont Noah Kahana pochodzi z EP- ki "Hurt Somebody" która ukazała się 12 stycznia. Jego muzyka to melodyjny folk pop inspirowany takimi artystami jak Vance Joy, czy Ben Howard. Noah zadebiutował w 2017 roku singlami "Young Blood" oraz "Sink" co zaawocowało kontraktem w Republic Records. Do "Hurt Somebody" powstał również wymowny klip, który tłumaczy dosłowne znaczenie piosenki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów