#3PM. Daniel Caesar, Pat Lok i Lorde

Emilia Klima 15.09.2017
#3PM. Daniel Caesar, Pat Lok i Lorde

W nowościach znalazł się Daniel Caesar, Pat Lok wraz z Claire Mortifee oraz Lorde w remixie, w którym pojawia się Khalid, Sza i raper Post Malone.

 

Daniel Caesar feat H.E.R. - "Best Part"

Daniel Caesar to całkiem nowa i obiecująca postać na kanadyjskiej scenie soul i R&B. W wywiadzie dla radia Beats 1 wyznał, że gdy wyrzucono go ze szkoły, muzyka uratowała mu życie. Jego debiutancki album „Freudian” to mieszanka muzyki gospel, neousoulu oraz smooth rocka. Do współpracy nad nim, Caesar zaprosił między innymi Syd z grupy The Internet, pochodzącą z Kolumbii Kali Uchis oraz nowojorską wokalistką H.E.R. która dograła się w utworze „Best Part.

Pat Lok & Clarie Mortifee - "True Power"

Reprezentant jednej z największych, francuskich wytwórni muzyki elektronicznej- Kitsune Records, Pat Lok od lat konsekwentnie miksuje soul i klasyczny house z lat 90. Jego najnowszy singiel „True Power” to jak sam twierdzi, zlepek wspomnień z podróży między Paryżem, Nowym Jorkiem, LA, a Tokio, podczas której napisał w większości ten utwór. W piosence gościnnie swojego głosu użyczyła Claire Mortifee, której styl śpiewania bezdyskusyjnie przypomina styl Erykah Badu.

Lorde, Khalid, Sza, Post Malone- "Homemade Dynamite"

Po wydaniu „Melodramy”, ostatniego albumu Lorde, artystka wybrała się w światową trasę, odwiedzając największe festiwale, nie omijając przy tym Openera w Gdyni. Właśnie pojawił się remix do piosenki „Homemade Dynamite”, jednego z singla znajdującego się na jej najnowszym krążku. W nowej, energiczniejszej wersji utworu pojawia się Khalid, raper Post Malone oraz SZA- autorka przeboju „Drew Berrymore”. Trzeba przyznać, że grono artystów zaproszonych do remixu jest naprawdę topowe, dlatego trudno jest jednoznacznie stwierdzić, która z wersji jest lepsza.

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów