#3PM, czyli muzyczne nowości od Gusa Dappertona, Freddiego Future i Lil Halima

Redakcja 08.04.2019
#3PM, czyli muzyczne nowości od Gusa Dappertona, Freddiego Future i Lil Halima
Fotografia: Shutterstock

W tym tygodniu gramy nowy sinngiel Gusa Dappertona, nowoczesne R&B autorstwa Freddiego Future oraz nastrojową balladę „Take Me To Your Planet” od Lil Halima.

Gus Dapperton - Fill Me Up Anthem  

Kolorowe włosy, damskie kolczyki i pomalowane na jaskrawy kolor paznokcie - to znaki rozpoznawcze wyglądu Gusa Dappertona, muzyka pop młodego pokolenia, który popularność zdobył dzięki singlowi "Prune, You Talk Funny". Muzyk przymierza się do wydania debiutanckiego albumu ‘Where Polly People Go To Read’, którego premiera jest przewidziana na 19 kwietnia. Jednym ze zwiastunów tego krążka jest singiel "Fill Me Up Anthem" - kompozycja na której retro dźwięki mieszają się syntezatorami i rozmarzonym wokalem Gusa.

Freddie Future - Too Heavy 

Freddie Future to reprezentant alternatywnej sceny R&B i pop z Toronto. Jego debiutancka, imienna EP-ka to nowoczesne, przystępne dla ucha indie-popowo-romantyczne granie. Na mini albumie muzyka momentami jest romantycznie, ale z drugiej strony także refleksyjnie. Muzyk porusza ważne tematy, z którymi zmagamy się będąc w relacji. "Too Heavy" czyli "Za ciężko" opowiada konkretnie o tym, że związek choć z definicji dotyczy dwojga osób, to czasem można poczuć się w nim zupełnie samotnie. 

Lil Halima - Take Me To Your Planet

"Take Me To Your Planet" już od pierwszych taktów zachwyca delikatnością brzmienia. To singiel z debiutanckiej EP-ki wschodzącej gwiazdy norweskiego R&B Lil Halimy. Jej mini album "Sophomore" zawiera  3 delikatne kompozycje oscylujące wokół popu i elektroniki. Na "Take Me To Your Planet" artystka udowadnia, że jej wokal jest wprost hipnotyzujący, a jednocześnie ciepły i kojący. Odsłuch tego utworu to idealne rozwiązanie na gorszy dzień - od pierwszych taktów otula pozytywnością.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów