#3PM. Tracey Thorn, Rae Morris, Leon Bridges

Marta Wilczkowska 30.03.2018
#3PM. Tracey Thorn, Rae Morris, Leon Bridges

W tym tygodniu serwujemy nowy singiel z solowego projektu Tracey Thorn, balladę autorstwa Rae Morris oraz retro – soulowa perełkę Leona Bridges’a.

Tracey Thorn - Sister

Tracey Thorn to angielska piosenkarka i autorka tekstów, związana także z projektem Everything But The Girl. Przez lata pod tą nazwą wspólnie z innym muzykiem - prywatnie własnym mężem Benem Wattem wydali prawie 20 albumów. "Sister" to singiel który promuje kolejny, solowy projekt Tracey pod tytułem "Record", który ukazał się 5 marca. Jest bardzo feministyczny oraz osadzony w stylistyce powolnego disco.

Rae Morris - Someone Out There

o Rae Morris zrobiło sie głośno w 2015 roku, kiedy ukazała się jej debiutancka płyta "Unguarded" oraz promujące ją single. Wielbicielka Feist, PJ Harvey i Kate Bush zaprezentowała na niej idealne połączenie akustycznej ballady z electro- popem i domieszką pop rocka, którą zachwycił się choćby sam Chris Martin z Coldplay. Utwór "Somone Out There" promuje jej drugi krążek o takim samym tytule. Angielka po raz kolejny udowadnia, że jak nikt inny potrafi zaczarować głosem i melodią.

Leon Bridges - Bad Bad News

W 2015 zadebiutował albumem "Coming Home" i zebrał znakomite recenzje. Artysta o niebiańskim, gospelowym głosie oraz sentymentem do muzyki z lat 60. - Loen Bridges zapowiada drugie wydawnictwo "Good Thing". Płyta ukaże się wiosną tego roku. Muzycznym przedsmakiem krążka jest singiel "Bad Bad News", do którego ukazał się również ciekawy wideoklip. "Bad Bad News" to przyjemny, retro - soulowy singiel, który zachęca do tańca.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów