#3PM. Sonia Stein, Jalen’N Gonda, Drama Duo

Anna Respondek 24.11.2017
#3PM. Sonia Stein, Jalen’N Gonda, Drama Duo
Fotografia: Materiały promocyjne

W tym tygodniu gramy dla was nowy singiel polskiej artystki Soni Stein, energetyczny utwór w soulowym klimacie Jalen N’ Gondy oraz melancholijne melodie Dramy Duo.

Sonia Stein - Do You Love Me

Sonia to artystka polskigo pochodzenia, na codzień mieszkająca i tworząca w Londynie. Ma na koncie współpracę z najlepszymi kompozytorami m.in. Liamem Howe (FKA Twigs, Jessie Ware, Adele) oraz Hannah Robinsonem (Lana Del Rey).Artystka wystąpiła też w polskim filmie „Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, który zdobył Złote Lwy na 40-tym Festiwalu Filmowym w Gdyni.Jej najnowszy utwór "Do You Love Me" to jej najnowszy singiel, synth popowy i dosyć romantyczny.  

Jalen N' Gonda - I need you

Pochodzący z USA, Jalen N'Gonda swoją muzyczna przygodę rozpoczął w wieku 11 lat. Zainspirowała go do tego kolekcja płyt jazzowych, hip-hopowych i soulowych, która należała do jego ojca. W 2014 roku przeprowadził się do Liverpoolu i to właśnie tam jego kariera nabrała tempa. Jego najnowszy kawałek nosi nazwę „I Need You”. To niezwykle energetyczny utwór, w którym jednocześnie możemy usłyszeć klasyczne dźwięk i gitary elektrycznej i szybkie uderzenia perkusji.

Dramaduo - Billy

Drama duo to duet złożony z Na'el'a Shade'a i Via Rosy pochodzących z Chicago. Na'el odpowiada za muzykę, natomiast Via za wokal. Zespół eksperymentuje mieszając soul i R&B z elektorniką. Muzycy Określają swoją twórczość jako "happy-sad music",czyli muzykę wesoło - melancholijną. Śpiewają o miłości i o jednym z jej skutków ubocznych - złamanym sercu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów