#3PM. Sam Smith, Joss Stone i Kwaye

Emilia Klima 08.09.2017
#3PM. Sam Smith, Joss Stone i Kwaye

W tym tygodniu z nowymi utworami powraca Sam Smith oraz Joss Stone. Kwaye po raz kolejny hipnotyzuje synth - popowym R&B.

Sam Smith - Too Good At Goodbyes

Sam zadebiutował w 2014 roku, kiedy to zaśpiewał na płycie angielskiego kolektywu Disclosure w głośnym przeboju "Latch". Później przyszła pora na jego debiutancki krążek "In The Lonely Hour". To właśnie z tego wydawnictwa pochodzą utwory Stay With Me”, „I’m Not The Only One”, „Lay Me Down”. Od tej pory Smith spokojnie zasługuje na miano jednego z najleszych twórców ballad. Najnowsza z nich "Too Good At Goodbyes" jak zwykle zachwyca oraz chwyta za serce. Jest zapowiedzią kolejnego albumu angielskiego muzyka.

Joss Stone- Oceans

Kariera Joss Stone nabrała tempa kiedy skończyła 16 lat i wyjechała do Nowego Jorku, aby nagrać debiutancki album. I tak w 2003 roku powstał krążek "The Soul Sessions" . Od tej pory artystka nagrała 6 albumów długogrających, które sprzedawały sie w ogromnych nakładach, ma na koncie współpracę z ikonami soulu, R&b i hip- hopu takimi jak James Brown, The Roots, czy Alicią Keys. Jej nowy utwór "Oceans" natomiast został nagrany w imię szlachetnej idei -z okazji Dnia Oceanów (8 czerwca) dla organizacji WATO (We Are The Oceans).

Kwaye- Sweetest Life

Kwaye zadebiutował na antenie Chillizet singlem "Cool Kids". Jak sam przyznaje, z jednej strony zafascynowany jest brzmieniami R&B z lat 90. takimi artystami jak TLC, Toni Braxton, a z drugiej staromodnym soulem Otisa Redding, czy Diany Ross. Kwaye urodził się w Zimbabwe, ale większość życia spędził w Londynie, dlatego duży wpływ na jego brzmienie miał również UK Garage z Craigiem Davidem i Artful Doger na czele. Jego kolejny, świetny singiel "Sweetest Life" opowiada natomiast o jego początkach w "mieście aniołów", w kórym mieszka i tworzy od roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów