#3PM. Rhye, Purple Disco Machine, Skott

Emilia Klima 23.01.2018
Chillizet

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was nowy utwór duetu Rhye, funkową propozycje Purple Disco Machine oraz singiel młodziutkiej Skott.

Rhye- Song For You 

Rhye zadebiutowali w 2013 roku albumem „Woman”.Wtedy świat dowiedział się o sensualnym brzmieniu duetu na co dzień tworzącym w Los Angeles. Zespół właśnie zaprezentował nowy singiel, jednocześnie zapowiadając nowy, drugi już z kolei album w karierze zespołu. „Song For You” to piękna jazzująca ballada, która z minuty na minutę rozpala zmysły słuchacza.

Purple Disco Machine feat. Crush Club- Take it easy

Purple Disco Machine to jeden z najlepszych producentów Nu Disco i Deep Funku. Swoją karierę rozpoczął w 2009 roku tworząc remixy przebojów między innymi takich artystów jak Jamiroquai, Two Door Cinema Club, New Order, czy Tom Odell. Jego najnowszy album „Soulmatic” ukazał się pod koniec października ubiegłego roku i to właśnie z tego projektu pochodzi singiel „Take it Easy”.

Skott- Stay Off My Mind 

„Stay Off My Mind” tak tytuł nosi najnowsza EP-ka młodej, obiecującej songwriterki i wokalistki ze Skandynawii o pseudonimie Skott. Jej najnowszy singiel już od pierwszych taktów łudząco przypomina sampel z przeboju grupy Peter Bjorn & John „Young Folks”. Artystka twierdzi, że utwór opowiada o tym, że czasem nasze wspomnienia o przeszłych relacjach mogą blokować naszą przyszłość.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów