#3PM. PIOTR ZIOŁA, ALBIN LEE MELDAU, KIMBRA

Anna Respondek 13.04.2018
#3PM. PIOTR ZIOŁA, ALBIN LEE MELDAU, KIMBRA
Fotografia: Materiały promocyjne

W tym tygodniu gramy nowy singiel Piotra Zioły w ramach projektu „Albo Inaczej”, nowy singiel Albina Lee Meldau prosto ze Szwecji oraz nowość Kimbry – „Like They Do On The TV”.

Piotr Zioła - Nie Mamy Skrzydeł

Po dłuższej przerwie Piotr Zioła powraca z zupełnie nowym singlem w ramach kolejnej części projektu "Albo Inaczej". W pierwszej odsłonie projektu udział wzięli m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski, czy Zbigniew Wodecki. W ramach tej inicjatywy wokaliści przedstawili utwory z kanonu polskiego hip-hopu w nowych, zupełnie nieznanych wcześniej aranżacjach. "Nie Mamy Skrzydeł" to oryginalnie utwór autorstwa rapera Miousha, do którego Zioła nagrał swoją wersję.

Albin Lee Meldau - The Weight Is Gone

Albin od najmłodszych lat był związany z muzyką, jako dziecko śpiewał w chórze i grał na trąbce. Przez lata był członkiem zespołu Magnolia, jednego z najsłynniejszych, szwedzkich bandów solowo- funkowych. W ramach swojej solowej działalności parę dni temu zaprezentował swój najnowszy singiel "The Weight Is Gone". Singiel zapowiada jego nadchodzący, solowy album i aż kipi od dobrej energii. Doskonały soulowy wokal, gitara elektryczna, perkusja i szczypta elektroniki tak w skrócie można opisać "The Weight Is Gone".

Kimbra - Like They Do On The TV

Znana przede wszystkim z głośnego hitu nagranego razem z Goyte "Somebody that I used to Know" nowozelandzka artystka Kimbra powraca z singlem "Like They Do On The TV", który promuje jej kolejny krążek "Primal Heart". Album ma ukazać się już 20 kwietnia. Singiel został napisany przez Kimbrę oraz świetnych kompozytorów - Michaela Tighe'a i Iana Kirkpatricka, którzy znani są między innymi ze współpracy z takimi artystkami jak Dua Lipa czy Selena Gomez. W ramach ciekawostki warto dodać, że animacje do teledysku "Like They Do On The TV" stworzył polski artysta Filip Grudziel.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów