#3PM. Nina Nesbitt, CamelPhat i Elderbrook, Pablo Nouvelle i Andreya Triana

Emilia Klima 02.02.2018
3pm
Fotografia: Chillizet

W tym tygodniu gramy nową Ninę Nesbitt, chilloutową wersję utworu "Cola" oraz nowy singiel Pablo Nouvelle wspólnie z Andreyą Trianą.

Nina Nesbitt - Somebody Special 

Nina to szkocka wokalistka, która zadebiutowała w 2014 roku albumem "Peroxide"."Somebody Special" to kolejny po "The Moments I'm Missing" oraz "The Best You Had" singiel zapowiadający nowe, nadchodzące wydawnictwo artystki. Piosenka, jak twierdzi sama autorka powstała w ubiegłym roku w Nashville, kiedy Nina przechodziła trudny okres w życiu. Pod koniec marca artystka rusza także wraz z Jamesem Buggiem w światową trasę jako jego support, a my czekamy na album!

CamelPhat & Elderbrook - "Cola" (Elderbrook Chilled Mix) 

Utwór "Cola" w oryginalnym, szybkim, elektronicznym mixie został nominowany w tegorocznych Grammy w kategorii najlepszy utwór dance. Trzeba przyznać, że to utwór uniwersalny, ponieważ w remixie chilloutowym brzmi równie przyjemnie. CamelPhat to działający od ponad 10 lat duet djski, natomiast Elderbrook, który odpowiada za wokal, to nie tylko piosenkarz, ale także utalentowany songwriter i kompozytor.

Pablo Nouvelle feat. Andreya Triana - Sunshine In Stereo 

Szwajcarski producent i DJ Pablo Nouvelle ma świetne poczucie rytmu i intuicja do mieszania różnych gatunków z elektroniką. Potwierdza to swoim najnowszym utworem, który stworzył wspólnie z soulową wokalistką Andreyą Trianą. Singiel "Sunshine In Stereo" zapowiada jego kolejny album "Wired", który ukazać się ma w połowie marca 2018 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów