#3PM. Nightmare on wax, Mae Muller, X Ambassadros

Anna Respondek 09.02.2018
Okładki
Fotografia: Materiały promocyjne

W tym tygodniu gramy nowy singiel legendarnego DJ-a I producenta Nightmare on Wax, utwór młodej I obicującej artystki Mae Muller z Londynu oraz nowość od zespołu X Ambasadros.

Nightmares on Wax - "Deep Shadows"

Legendarny DJ i producent elektronicznych rytmów z Anglii Nightmare On Wax powraca z nowym albumem "Shape The Future". Od lat artysta związany jest z undergroundową wytwórnią płytową Warp Records, w której wydają tacy asrtyści jak Aphex Twin, Flying Lotus, czy Kelela. "Deep Shadows" to jeden z singli promujących to wydawnictwo, wspaniała mieszanka soulu, elektorniki i reagge.                                 

Mae Muller - "Jenny"   

Mae to 20 -letnia wokalistka i songwriterka z Londynu. Chociaż niektórzy porównują ją do wczesnej Lilly Allen, ma ona  swój wyróżniający się styl, charakterystyczny głos i charyzmę. Utwór "Jenny" pojawił się na jej ostatniej EP-ce "After Hours" . Jak twierdzi sama autorka, to piosenka, która porusza temat rozstań, lecz nie w sposób smutny i rozgoryczony, a wręcz przeciwnie - z humorem i zacięciem.

X Ambassadors - "Don't Stay"

"Don’t Stay to nowy" to zupełnie nowa produkcja zespołu X Ambassadros. Choć panowie grali go wcześniej na kilku koncertach, tak oficjalnie w wersji studyjnej zaprezentowany został pare dni temu. Don’t Stay, obok "The Devil You Know", "Hoping", "Torches", "Ahead of Myself" oraz "Joyful" promuje nadchodzącą płytę amerykańskiej grupy.Dobra wiadomość dla fanów zespołu -  zagrają 27 marca w warszawskim klubie Stodoła.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów