#3PM. NAO, Blood Orange, MUNYA

Redakcja 07.09.2018
#3PM. NAO, Blood Orange, MUNYA
Fotografia: Materiały prasowe

Najnowsze propozycje na antenie Chillizet to między innymi nowy singiel Nao, promujący jej drugi album, utwór z nowej płyty Blood Orange oraz dream pop w najlepszym wydaniu autorstwa kanadyjskiej artystki MUNYA.

Nao - Make It Out Alive

Nao, a właściwie Neo Jessica Joshua, mieszka i tworzy w Londynie. Ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Kwabs, Disclosure, czy Jamie Lidell. W 2016 roku wydała debiutancki album "For All We Know", za sprawą którego została nominowana do Brit Awards w kategorii najlepszej artystki solowej. Jej zupełnie nowy sigiel "Make It Out Alive" zapowiada drugi album studyjny artystki, który ukazać się ma pod koniec bieżącego roku. Singiel potwierdza, że artystka podobnie jak na ostatniej płycie, trzyma się nowoczesnego, lirycznego R&B.

Blood Orange - Saint

Blood Orange czyli Dev Haynes, słynący ze swojego eklektycznego, trochę melancholijnego, a na pewno alternatywnego brzmienia, właśnie wydał swój czwarty w karierze krążek "Negro Swan". Ten niezwykle utalentowany producent, multiinstrumentalista i reżyser po raz kolejny udowadnia, że muzyka spod jego ręki jest bardzo unikalna i stylowa. "Saint" to jedna z pozycji z tego krążka. Blood Orange zaprosił do pracy nad piosenką przyjaciół, alternatywnych muzyków z Nowego Jorku - między innymi Adama Brainbridge z projektu Kindness czy Aarona Main'a z zespołu Porches.

MUNYA - Hotel Delmano  

Munya to artystka tworząca w Montrealu. Za największe inspiracje podaje takich muzyków jak Charlotte Gaingsbourg, Air, czy Stereolab. Jej nowy singiel "Munya" to przedsmak debiutanckiej EP-ki artystki, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Piosenka to mieszanka  francuskiej sensualności, retro syntetycznych bitów i delikatnych, romantycznych chórków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów