#3PM. Men I Trust, Benny Sings, Hayes & Y

Redakcja 03.12.2018
#3PM. Men I Trust, Benny Sings, Hayes & Y
Fotografia: Chillizet

W tym tygodniu gramy nową propozycje zespołu Men I Trust, singiel holenderskiego muzyka Benny Sings oraz indie- elektroniczne rytmy autorstwa składu Hayes & Y – BLUE.  

Men I Trust - Break for Lovers (feat. Helena Deland) 

Men I Trust to Jessy, Emma i Dragon - trójka przyjaciół z Kanady, których w 2014 roku połączyła miłość do tworzenia muzyki. Ich kompozycje, jak sami przyznają, są mieszanką indie, dance i  melodii relaksacyjnych. W tworzeniu są całkowicie niezależni. Sami piszą muzykę, teksty, a nawet reżyserują swoje teledyski. Ich najnowszy singiel "Break for Lovers" to pulsujący, zmysłowy utwór, w którym gościnnie, na wokalu pojawia się kanadyjska wokalistka Helena Deland.

Benny Sings - Passionfruit 

Benny to wokalista, kompozytor i multinstrumentalista, który swoje inspiracje czerpie z jazzu, soulu i popu. Na swoim koncie ma współprace z takimi artystami jak Anderson .Paak, Mayer Hawthorne, czy GoldLink. Jego nowym utwór "Passionfruit" to skoczna, a jednocześnie bardzo chilloutowa piosenka, do której powstał również teledysk. Występuje w nim sam Benny, zdradzając kulisy pracy nad  piosenką w jego studio nagraniowym w Amsterdamie.

Hayes & Y - BLUE  

Hayes & Y to czteroosobowy indie- electro zespół z Menczesteru, choć ich członkowie pochodzą z Litwy i Finlandii. "Blue" to najnowsza produkcja kolektywu. Osadzona w stylistyce lat 80- tych, żartobliwie określana przez zespół jako funky yacht pop. Natomiast wokal, za który odpowiada Blagoslav - gitarzysta i frontman jest niezwykle naszpikowany emocjami, opowiada o samotności i jak sam tytuł wskazuje - smutku, którego metaforą jest kolor niebieski.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów