#3PM. Maverick Sabre, Chaka Khan, Balthazar

Redakcja 11.01.2019
#3PM. Maverick Sabre, Chaka Khan, Balthazar
Fotografia: Chillizet

Maverick Sabre wraz z Chronixx nagrali piękny utwór o kobietach, Chaka Khan zaraża optymizmem w „Hello Hapiness”, a Balthazar zwiastują nowy krążek singlem „I'm Never Gonna Let You Down Again”.

Maverick Sabre - Her Grace

Angielsko - jamajskie temperamenty spotkały się w najnowszym singlu Mavricka Sabre "Her Grace". Raper i piosenkarz zaprosił do współpracy nad nim artyste o pseudonimie Chronixx.To nie pierwsza współpraca tej dwójki, ponieważ panowie mają już na koncie jeden, dub- stepowy singiel "Trouble", w którym pojawiają się także Rudimental i Sub Focus. Ich najnowszy singiel "Her Grace" to głęboki, soulowy utwór poświęcony tematyce kobiecej, a raczej swoisty hołd, który artyści składają płci pięknej. Piosenka zwiastuje trzeci album studyjny Mavericka Sabre 'When I Wake Up' który ukaże się w połowie marca tego roku.

 

Chaka Khan - Hello Happiness

Królowa funkowych brzmień - Chaka Khan prezentuje, kolejny radosny singiel "Hello Hapiness". To kolejny utwór, który promuje jej nowy album o takim samym tytule. Za produkcje, podobnie jak jej poprzedniej piosenki - "Like Sugar" odpowiada Brytyjczyk Dave Taylor "Switch", były członek grupy Major Lazer, znany ze współpracy z takimi artystami jak M.I.A, Santigold, Coldcut, Tricky, czy Andrea Martin. Trzeba przyznać, że 65-letnia Khan, ma równie dużo energii co 40 lat temu, kiedy była u szczytu kariery.

 

Balthazar - I'm Never Gonna Let You Down Again   

Belgijski duet Baltazar to Jinte Drepez i Maarten Devoldere, dwóch przyjaciół - muzyków, pochodzących z Belgii. Panowie przymierzają się do wydania  drugiego w swojej twórczości albumu.To właśnie na nim znajdzie się utwór "I'm Never Gonna Let You Down Again", który jest pełen soulowego chilloutu. Płyta będzie inspirowana podróżą Maartena do Kyrgistanu gdzie grał art jazz, a także miłością obu muzyków do staromodnego R&B. Krążek będzie nosił tytuł "Fever" i ukaże się pod koniec stycznia. Balthazar wyruszają także w oficjalną trasę po Europie. Na ich mapie koncertowej nie zabraknie  także Polski. W Warszawie pojawią się 1 marca.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów