#3PM. Kyson, Stuts, Yumi Zouma

Redakcja 21.09.2018
#3PM. Kyson, Stuts, Yumi Zouma
Fotografia: Materiały prasowe

Prezentujemy eksperymentalny pop artysty z Australii o pseudonimie Kyson, nową piosenkę Stutsa, do pracy nad którą zaprosił Phum Viphurita, oraz singiel grupy Yumi Zouma, zwiastującą ich trzecią EP-kę.

Kyson - Have My Back

Kyson, a właściwie Jian Liew, to artysta z Australii, na co dzień tworzący w Berlinie. Jego styl porównywany jest do stylu, w którym tworzą tacy alternatywni muzycy jak Mac DeMarco, czy King Krule. Kyson nie boi się eksperymentów w muzyce... Potwierdził to swoimi trzema, nowymi singlami. Piosenki jego autorstwa oscylują wokół melancholijnego dream-popu z domieszką brzmienia indie. Najnowszy z nich, „Have My Back”, jest kolejnym zwiastunem jego debiutanckiej EP-ki „Every High”, która ma ukazać się na początku października.

STUTS - Dream Away feat. Phum Viphurit

Stuts, a właściwie Yuya Kita, to młody producent z Japonii. Do współpracy nad swoim nowym singlem zaprosił pochodzącego z Tajlandii wokalistę Phuma Viphurita. Ten zasłynął w 2017 wydając dzięki crowdfundingowi album „Manchild”. Pierwszy singiel „Long Gone” z towarzyszącym piosence analogowym teledyskiem z miejsca stał się międzynarodowym przebojem, zdobywając ponad 5 milionów wyświetleń na Youtube. „Dream Away” to kolejny wyluzowany i bezpretensjonalny utwór, który śpiewa tajski muzyk.

Yumi Zouma - Crush (It's Late, Just Stay)

Istniejąca od 2013 roku elektro-popowa formacja Yumi Zuoma szykuje się do wydania EPki, domykającej wydawniczą trylogię albumów krótkogrających. Nowozelandczycy wychodzą z propozycją słodko-słonego singla "Crush", o którym mówią: 

Powstawał jako eksperymentalne nagranie z naszym kumplem Liamem Finnem w jego studio w 2015 roku. Studio, znajdujące się na samym końcu Greenpoint Avenue z widokiem na na Transmitter Park, jest prawdopodobnie jednym z najlepszych widoków na Manhattan.

Grupę Yumi Zuoma tworzy czwórka Nowozelandczyków rozsianych po całym świecie, od Nowego Jorku po Paryż czy Auckland. Z powodzeniem udaje im się jednak kontynuować muzyczną współpracę, czego kolejnym dowodem jest zapowiadane na 28 września EP "III".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów