#3PM. KWAYE, Pete Philly, Aloe Blacc

Marta Wilczkowska 04.05.2018
#3PM. KWAYE, Pete Philly, Aloe Blacc
Fotografia: materiały prasowe

W tym tygodniu gramy kolejny, genialny utwór KWAYE, prezentujemy singiel Pete’a Philly po długoletniej nieobecności oraz zakochujemy się na Brooklynie razem z Aloe Blacc.

KWAYE - Lost In My Boots   

Czego się nie dotknie ten artysta zamienia się w złoto. Po wielkim sukcesie debiutanckiego singla "Cool Kids" oraz EP- ki "Solar", z której singiel ten pochodzi, muzyk z Zimbabwe nie przestaje zachwycać. Jego nowy singiel "Lost in my Boots" podobnie jak jego pozostałe kompozycje jest osadzony w popowo - funkowo - retro klimacie. W wywiadzie dla magazynu Vents artysta przyznaje, że piosenka została napisana w trakcie ogromnego kryzysu w związku. "W Lost in my Boots wcieliłem się w sytuacje mojego partnera. Wyobraziłem sobie jego smutek i złamane serce, z drugiej strony mając nadzieje że uda nam się przejść przez te trudną sytuacje".

Pete Philly - Favorite Song

"Favourite Song" to jeden z dwóch utworów zwiastujących wielki powrót artysty. Po tym jak Pete wydał 2 solowe albumy, zagrał trasę koncertową supportując Kanye'ego Westa, a jego kariera nabrała tempa, artysta zniknął ze sceny na prawie 8 lat. Powodem tego była choroba - borelioza, z którą przez te wszystkie lata walczył Philly. Na szczęście udało mu się opanować swoją sytuację zdrowotną i tak, multinstrumentalista z Aruby osiadł na stałe w Holandii, aby pracować nad nowym materiałem. Owocem tej pracy jest właśnie singiel "Favouriste Song"- lekka w odbiorze, jazzująca kompozycja, która momentalnie wpada w ucho.

 Aloe Blacc - Brooklyn In The Summer  

Nominowany do Grammy wokalista i songwriter, znany najlepiej z przeboju "I Need A Dollar" Aloe Blacc prezentuje nową, miłosną balladę "Brooklyn In The Summer". "Jeśli kiedykolwiek byliście zakochani, z pewnością odnajdziecie się w tej piosence. Jeśli nie to dowiecie się, czym jest prawdziwa miłość – tak o swojej piosence wypowiada się sam autor. Kto był na Brooklynie latem, wie, że okoliczności do tego aby się zakochać są jak najbardziej sprzyjające, szczególnie w tej części dzielnicy nad Oceanem. Singiel zwiastuje kolejny album Blacc' a, który ma ukazać się jeszcze tego lata.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów