#3PM. John Myer, Jungle, Gallant

Marta Wilczkowska 21.05.2018
#3PM. John Myer, Jungle, Gallant
Fotografia: materiały prasowe

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was nowy singiel Johna Mayera, synth- popową nowość od grupy Jungle oraz singiel Gallanta - jednego z najcharakterystyczniejszych głosów młodego pokolenia.

John Mayer - New Light

Jeden z najbardziej utalentowanych i przystojnych gitarzystów powraca z nowym singlem. John Mayer stworzył go wspólnie z popularnym producentem hip - hopowym o pseudonimie No I.D. który nagrywał między innymi z Jay-Z, Kanye Westem, czy Commonem. Mayer słynący ze swoich rockowo - bluesowych inspiracji, tym razem pokazał swoją zupełnie inną,bardziej funkową odsłonę."New Light" to to także zapowiedź kolejnego, ósmego już w karierze muzyka albumu.

Jungle - Happy Man  

Siedmioosobowy kolektyw Jungle, pochodzący z Londynu właśnie zaczął pracę nad swoim drugim albumem. Po sukcesie pierwszego, imiennego wydawnictwa przyszedł czas na kolejny, muzyczny projekt, a zapowiadają go dwa nowe single - "Home in LA" oraz "Happy Man". Ten ostatni porusza ciekawą kwestie materializmu. Zespół zastanawia się czy ciągła gonitwa za tym, by być w posiadaniu luksusowych samochodów i domów z basenem to gwarancja szczęścia. Tym rozważaniom towarzyszą dźwięki perkusji, syntezatorów i gitary basowej.

Gallant - Doesn't Matter   

O istnieniu Gallanta świat dowiedział się przy okazji wydania mini albumu "Zebra" w 2014. Potem przyszedł czas na album długogrający "Ology", który został doceniony przez media od The Guardian po stacje BBC. Od wydania debiutu artysty minęło 2 lata. Nowy singiel amerykańskiego wokalisty "Doesn't Metter" natomiast zapowiada drugie wydawnictwo. Utwór zachwyca nieoczywistymi samplami oraz rzecz jasna - niesamowicie emocjonalnym wokalem samego Gallanta.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów