#3PM. James Blake, Leisure, Franc Moody

Redakcja 15.03.2019
#3PM. James Blake, Leisure, Franc Moody
Fotografia: Materiały prasowe

W tym tygodniu gramy singiel z nowej płyty Jamesa Blake'a, propozycje od zespołu Leisure oraz taneczne brzmienie od kolektywu Franc Moody.

James Blake - Barefoot in the Park feat ROSALÍA

James Blake, młody brytyjski artysta przedstawiciel post-dupstepu, wypuścił swój najnowszy singiel "Barefoot in the Park". Kawałek powstał we współpracy z hiszpańską wokalistką, dwukrotną zwyciężczynią nagrody Grammy, Rosalią. James Blake przyznał, że gdy po raz pierwszy usłyszał debiutancki album Rosalia, "i Los Ángeles", oczarowała go surowość i wrażliwość artystki. Zapragnął współpracować z Hiszpanką w przyszłości. Utwór znajduje się na najnowszej płycie muzyka "Assume Form". "Barefoot in the Park" to hipnotyzujący i melancholijny utwór z angielsko-hiszpańskim tekstem.

LEISURE - Easy Way Out  

Leisure, czyli pięcioosobowy skład z Auckland, niespodziewanie zaprezentował nowy singiel "Easy Way Out". Zadebiutowali w 2015 roku świetnie przyjętym singlem "Got It Bad" zdobywając rekordową ilość odtworzeń na serwisach streamingowych w Australii i Nowej Zelandii. Ich muzyka oscyluje wokół brzmienia akustycznego ze szczyptą syntezatorów."Easy Way Out" to singiel zapowiadający ich nowy album, którego premiera zaplanowana jest na tegoroczne lato. Idealny utwór na ciepłe, chilloutowe popołudnie.

Franc Moody - She's Too Good For Me

Franc Moody, kolektyw z północno-zachodniego Londynu, wypuścił swój najnowszy utwór "She's Too Good For Me". Mimo że zespół nawiązuje do muzyki z lat 70. i 80., ich brzmienie jest bardzo świeże i nowoczesne. Tworzona przez nich muzyka jest wielowarstwowa, a muzycy w doskonały sposób łączą ze sobą funk, elektonikę oraz brzmienię disco. Franc Moody zachwycają swoim brzmieniem, które jest niezwykle dojrzałe jak na debiutujący zespół. “She's Too Good For Me” to idealna propozycja dla wszystkich fanów imprezowej i festiwalowej muzyki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów