#3PM. James Bay, Leven Kali, BORNS

Emilia Klima 16.02.2018
3pm
Fotografia: Chillizet

W tym tygodniu w Trzech Plikach Muzyki pojawił się najnowszy singiel Jamesa Baya, melodyjne R&B od Levena Kali oraz singiel z najnowszej płyty artysty o pseudonimie BORNS.

James Bay - "Wild Love"

James Bay to uosobienie współczesnej rockowej gwiazdy. Po wydaniu debiutu „Chaos And The Calm”, na którym znalazły się kawałki „Hold Back The River” i „Let It Go” - Bay został nominowany do Grammy w trzech kategoriach. Z kolei w Wielkiej Brytanii krążek otrzymał miano Najlepszego Albumu Nowego Artysty. Na dniach pojawił się nowy singiel Jamesa. Sam muzyk twierdzi, że niektórzy fani zapewne uznają, że „Wild Love” to zupełnie inny kierunek w jego twórczości. "Zdaję sobie sprawę, że niektóre z brzmieniowych rozwiązań nie były obecne na moim pierwszym albumie, choć chyba delikatnie je anonsowałem" - tłumaczy artysta. - Myślę jednak, że ta nowa muzyka da lepsze wyobrażenie o tym, kim jestem- dodaje.

Leven Kali- “Do U Wrong” feat. Syd

Pochodzący z Los Angeles raper oraz pisoenkarz Leven Kali, właśnie wydał nowy, sensualny singiel "Do U Wrong". Za muzykę do piosenki odpowiada wieloletni producent współpracujący z Lavenem - Zack Sekoff (współpracował m.in. z Vince Staples i Thundercatem)a dodatkowo w utworze gościnnie pojawia się piosenkarka i songwriterka Syd, znana szerszemu gronu z grupy The Internet. Piosenka zahacza o powolny klimat R&B, z domieszką funkowych dźwięków gitary rodem z nagrań legendarnego Funkadelic.

Borns - "I Don't Want You Back"

Singiel znalazł się na najnowszej płycie, pochodzącego z Michigan Bornsa. Płyta nosi tytuł "Blue Madonna" i zawiera 12 wzajemnie komponujących się utworów poruszających się po stylistyce electro - popu. "I Don't Wan You Back" doczekał się roównież teledysku, w którym główną rolę gra sam artysta. Słynący z androgenicznego głosu i wyglądu Borns występuje w roli kochanka, który próbuje pozbyć się wspomnień o straconej miłości, która wciąż wraca we wspomnieniach. Obraz nagrany w staromodnym stylu, jeszcze bardziej podkreśla analogowe brzmienie piosenki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów