#3PM. Flirtini&Piotr Zioła, Gorillaz, Ewa Ekwa

Marta Wilczkowska 08.06.2018
#3PM. Flirtini&Piotr Zioła, Gorillaz, Ewa Ekwa
Fotografia: materiały prasowe

W tym tygodniu gramy nowy singiel duetu Flirtini i Piotra Zioły, jeden z najnowszych singli promujących nowy projekt formacji Gorillaz oraz zupełne odkrycie na polskiej scenie alternatywnej - debiutancki utwór Ewy Ekwy.

Flirtini feat. Piotr Zioła - Dziki Brzeg 

Duet tworzący taneczną muzykę elektroniczną - Flirtini w skład którego wchodzi Jedynak oraz MENT XXL nagrali wspólnie z Piotrem Ziołą piosenkę "Dziki Brzeg".Utwór jest inspirowany dziewiętnastą, nieformalną dzielnicą Warszawy - Wisłą. To nie jest pierwsza współpraca panów z kolektywu Flirtini i Piotra, ponieważ W 2016 r. wspólnie nagrali piosenkę „Bilet”, która weszła do składanki Flirtini „Heartbreaks & Promises vol.3". W ramach tego muzycznego projektu powstał również wideoklip, który kręcony był w zazielenionych miejscach Warszawy oraz oczywiście nad Wisłą.

Gorillaz - Humility 

"The Now Now" taki tytuł nosi najnowsza płyta najsłynniejszego, wirtualnego boys bandu na świecie - Gorillaz. W zeszłym roku artyści zapreznetowali "Humanz" a już pod koniec czerwca tego roku ukaże się ich szósty w karierze album długogrający. Jego zapowiedziamy są dwa single "Sorcererz" oraz "Humility". Na tym ostatnim gościnnie pojawia się George Benson legendarny muzyk jazzowo - soulowy, natomiast w teledysku, który powstał na słynnej kalifornisjkiej Venice Beach występuje aktor i gitarzysta Jack Black.

Ewa Ekwa - By my side 

O tej dziewczynie na pewno będzie głośno. Ewa zaczęła swoją muzyczną podróż od muzyki Gospel. W wieku szesnastu lat wzięła udział w programie ”Must be the music”, w którym doszła do półfinału. Dwa lata później pokazała się w programie ”The Voice of Poland”.Obecnie Ewa pracuje nad autorskim materiałem, a próbką jej pracy jest singiel "By my side". W jej muzyce można usłyszeć elementy z pogranicza klasycznego Soulu i R&B, połączone z elektronicznym brzmieniem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów