#3PM. Empire Of The Sun, IDER, APRE

Redakcja 14.02.2019
#3PM. Empire Of The Sun, IDER, APRE
Fotografia: Materiały prasowe

W tym tygodniu gramy nowy utwór legendy australijskiego synth popu Empire Of The Sun, "Brown Sugar", autorstwa duetu IDER oraz gitarowy dream-pop zespołu APRE.

Empire Of The Sun - Chrysalis  

Legendarny już australijski duet elektroniczny Empire of The Sun świętuje dziesięciolecie wydania debiutanckiego albumu "Walking on a Dream". Z tej okazji zespół postanowił wydać reedycję, wydanie specjalne krążka, dołączając do niego tak zwane piosenki bonusowe. Jedną z nich, zupełną nowością, jest singiel "Chrysalis". Utrzymana we wszystkich kolorach synth popu melodia hipnotyzuje i wprawia w dobry nastrój, a wokal frontmana zespołu, Luke'a Steele, brzmi równie dobrze co 10 lat temu.

IDER - Brown Sugar  

"Brown Sugar", tak niegdyś śpiewał D'Angelo. Teraz z utworem o tym samym tytule powraca kobiecy duet IDER. Po dobrze przyjętych w 2018 debiutanckich singlach Lilly i Megan śpiewają, jak ważna jest samoakceptacja i miłość do samego siebie. Za produkcje odpowiada Rodaidh McDonald, producent współpracujący z najważniejszymi artystami brytyjskiej sceny alternatywnej, takimi jak Sampha czy The XX. IDER planują wyruszyć w Europejską trasę koncertową. W kwietniu odwiedzą między innymi Londyn, Paryż i Amsterdam.

APRE - All Yours  

Od pierwszych taktów zespół Apre wprowadza w marzycielski nastrój. Bo muzyka, którą wykonuje, to mieszanka gitarowego dream popu, inspirowana brytyjskim indie spod znaku Foals czy Bombay Bicycle Club. "All Yours" to jeden ze zwiastunów nadchodzącego mini albumu "The Movement Of Time". Muzyka dopracowana jest w każdym szczególe, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że już po pierwszym przesłuchaniu będziecie chcieli słuchać jej na okrągło.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów