#3PM. Ella Vos, The Knocks, Frenship

Marta Wilczkowska 19.03.2018
#3PM. Ella Vos, The Knocks, Frenship

W tym tygodniu prezentujemy najnowsze utwory zespołów The Knocks, Frenship oraz zmysłową balladę Elli Vos.  

Ella Vos - Mother (Don't Cry)

Ella Vos to pochodząca z Los Angeles młoda wokalistka, której głównym nurtem muzycznym jest Indie pop.  Jej debiutancki album "Words I Never Said" był inspirowany wyzwaniami, przed którymi stanęła jako nowa artystka i matka. Jej piosenki często dotykają tematów tabu, takich jak depresja, aborcja i prawa kobiet.

„Mother (Don’t Cry)”  to jeden z utworów promujących najnowszą płytę artystki . Ta piosenka dotyczy zmian.  Uświadomiłam sobie, że moje życie nie jest już takie samo jak przed narodzinami mojego dziecka . Opiekowałam się synem, a jednocześnie nie mogłam odnaleźć się w roli matki.  W istocie ta piosenka jest dla mnie kołysanką  – powiedziała artystka.

The Knocks - Ride Or Die (feat. Foster The People)

The Knocks to duet, który tworzą Ben “B-Roc” Ruttner I James “JPatt” Patterson.  Artyści głównie skupiają się na muzyce elektronicznej. Współpracowali między innymi z Ellie Goulding, Britney Spears i Katy Perry...

…tym razem przyszedł czas na utwór nagrany wraz z zespołem Foster The People, który dobrze znacie z anteny Chillizet - to właśnie oni stoją za sukcesem przeboju „Sit Next to Me”.  Czy i tym razem możemy liczyć na chilloutowy hit o nieco bardziej dynamicznym brzmieniu?

Frenship - LOVE Somebody

Duet Frenship tworzą James Sunderland i Brett Hite. Ich debiutancki utwór “Knives” został wydany w 2015 roku i w bardzo szybki sposób zyskał popularność w Internecie.  Rok później ukazał się „Capsiaze” -  najbardziej znany  kawałek zespołu.

Po dłuższej przerwie, pojawiło się ich najnowsze nagranie, którym jest „LOVE Somebody”. Piosenka ukazała się w pierwszej dziesiątce  playlisty  „New Music Friday”  w serwisie Spotify  i zwiastuje nową, odmienną twórczość zespołu - Mówi o doświadczaniu różnorodności, którą życie oferuje nam każdego dnia. To dopiero początek nowej muzyki i mamy nadzieję, że zostaniesz uniesiony przez to, co ma nadejść  - twierdzą muzycy.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów