#3PM. Chlöe Howl, KEYMONO, Otis Junior & Dr. Dundiff

Katarzyna Leszczyńska 15.12.2017
#3PM. Chlöe Howl, KEYMONO, Otis Junior & Dr. Dundiff
Fotografia: Fotografie: materiały prasowe

W tym tygodniu odkryliśmy dla was nowy singiel Chlöe Howl, soulową kompozycję zespołu KEYMONO oraz najnowszą produkcje Otis Junior & Dr. Dundiff.

Chlöe Howl - Do It Alone

W 2014 była nominowana do jednej z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Wielkiej Brytanii, BBC Sound w 2014, obok Elli Eyre oraz Sama Smitha. W tym samym roku miał również ukazać się jej debiutancki album, jednak artystka zerwała kontrakt z wytwórnią. Po 3 latach wraca z nowym singlem „Do It Alone”, za którego produkcję odpowiada Chris Zane. Jak twierdzi sama Howl, „Do It Alone” to kobiecy manifest, z resztą da się to także zauważyć na teledysku, który powstał w Londynie.

KEYMONO - Once More 

Keymono to electro-soulowe trio z Litwy. Wśród swoich największych inspiracji wymieniają Pink Floyd, The Roots oraz Beethovena. Na swoim koncie mają 3 EP-ki oraz wydany w 2016 roku debiutancki album „Time Capsule”. W połowie listopada natomiast w sieci pojawił się ich zupełnie nowy singiel „Once More”. Zespół jak zwykle oczarowuje soulowo- synthowym klimatem i pozytywnym przekazem.

Otis Junior & Dr. Dundiff - 4 Us

Otis Junior i Dr. Dundiff to duet z Kentucky, który tworzy w stylistyce nowoczesnego soulu. Panowie zaczęli nagrywać wspólnie 2 lata temu i tak powstał ich pierwszy projekt „1Moment2Another”. Utwór „4 Us” to ich najnowsza produkcja i tym samym zapowiedź albumu. Panowie obiecują, że znajdzie się na nim dużo soulu, hip-hopu, elektroniki i jazzu – mieszanka doskonała.

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów