#3PM. Chaka Khan, Yu Yi, George Ezra

Marta Wilczkowska 25.06.2018
#3PM. Chaka Khan, Yu Yi, George Ezra
Fotografia: materiały prasowe

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was nowy utwór legendy funku Chaki Khan, elektroniczną propozycje od Yu Yi oraz singiel z ostatniego albumu George’a Ezry „Shotgun”.

Chaka Khan - Like Sugar

Królowa funku powraca! Chaka Khan znana m.in. z takich hitów jak „I’m Every Woman”, czy „Ain’t Nobody”, wspólnie ze Switchem - jedną trzecią formacji Major Lazer nagrała singiel „Like Sugar” który jest nie tylko funkowy, ale przy tym bardzo taneczny i nowoczesny. Piosenka słodka jak cukier, może nie w sam raz do jedzenia, ale napewno w sam raz do tańczenia!

Yu Yi - Peaches

Yu Yi to zupełnie nowa postać na australijskiej scenie elektronicznej. Jego debiutancki singiel swoją międzynarodową premierę miał kilka dni temu i już zdążył zawojować muzyczne serwisy streamingowe. Utwór „Peaches” to pozytywna, frywolna kompozycja złożona z synthów i perkusji, do którego wokal nagrała skandynawska wokalistka i songwriterka Ellen. 

George Ezra - Shotgun

Kiedy słucha się Georga Ezry, nie znając jego wyglądu i pochodzenia, wydaje się, że taki niski, potężny głos należy do czarnoskórego, potężnego wokalisty bluesowego. Natomiast George to 25-letni wysoki blondyn pochodzący z Wielkiej Brytanii. „Shotgun” to singiel pochodzący z najnowszego albumu artysty „Staying at Tamara’s”, którego tytuł inspirowany był imieniem właścicielki Airbnb w Barcelonie, w którym przez pewien czas mieszkał artysta.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów