#3PM. Boy Pablo, Mansionair, Cosmo’s Midnight

Marta Wilczkowska 11.05.2018
#3PM. Boy Pablo, Mansionair, Cosmo’s Midnight

Kolejny tydzień, kolejna porcja nowej muzyki – a w niej między innymi norweski projekt Boy Pablo, nowy singiel Mansionair oraz kolejna piosenka zwiastująca debiutancki album Cosmo’s Mindnight.

Boy Pablo - Losing You  

Norweski zespół Boy Pablo przyciągnął uwagę słuchaczy w ubiegłym roku przy okazji wydania singla i teledysku "Everytime". Oscylujący między dream popem a indie rockiem singiel w zawrotnym tempie zdobył milion odsłon na Youtubie. Cała debiutancka EP-ka Boya zdobyła dobre recenzje na portalach muzycznych na całym świecie, chociaż jak wspomina frontman bandu - 19- letni Pablo Munoz, została nagrana w zaledwie tydzień w piwnicy jego rodziców. Ich nowa produkcja "Losing You" jest także utrzymana w dream popowych klimatach. Pogodna, pozytywna, w sam raz na słoneczne popołudnie.

Mansionair - Violet City 

Australijskie trio Mansionair, zaprezentowało najnowszy singiel "Violet City". Panowie jak zwykle zaskakują różnorodnością dźwięków, mieszając klasyczny pop z elektroniką, która w połączeniu z wprost jedwabistym wokalem frontmana zespołu - Jacka Fogatta tworzy nieoczywistą, świeżą mieszankę. Do piosenki powstało także wideo, nagrane poczęści w studiu z fioletowym, neonowym oświetleniem. Piosenka opowiada, jak sam tytuł wskazuje o fioletowym mieście pełnym pokus.

Cosmo's Midnight - Polarised 

Cosmo's Midnight to duet złożony z dwóch braci - Patricka Liney i Cosmo Liney. Singiel "Polarised" to kolejny, poza "Get To Know" z gościnnym udziałem Winstona Surfshirta singiel, który promuje ich debiutancki album "What Comes Next". Premiera albumu przewidziana jest na połowę czerwca, a na niej gościnnie pojawi się między innymi szwedzka artystka Tove Styrke, Jay Prince z Londynu oraz indie - popowy skład z Australii Panama.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów