#3PM. Baranovski, Pavo Pavo, Jungle

Redakcja 18.01.2019
#3PM. Baranovski, Pavo Pavo, Jungle
Fotografia: Chillizet

W tym tygodniu gramy balladę Baranovskiego „Zbiór”, singiel zespołu  Jungle „Casio” z ostatniej płyty „For Ever” oraz najnowszą propozycje duetu Pavo Pavo.

Baranovski - Zbiór  

Baranovski odkrywa kolejny singiel, zapowiadający jego debiutancką płytę, na której znajdą się m.in. piosenki „Dym” i „Luźno”. Utwór nosi tytuł "Zbiór" i jest niezwykle refleksyjny i nastrojowy. W sieci pojawił się także oficjalny teledysk, na którym pojawia się sam autor piosenki. Nie sam, a w towarzystwie kogoś bardzo wyjątkowego - swojego kilkumiesięcznego synka. Teledysk nakręcił Piotr Onopa, twórca klipów między innymi Krzysztofa Zalewskiego, czy Dawida Podsiadło.

Pavo Pavo - Close to Your Ego  

Pavo Pavo to projekt muzyczny tworzony przez Olivera Hilla oraz Elizę Bagg. Poznali się na studiach muzycznych na Uniwersytecie Yale, grając w jednym kwartecie smyczkowym. Duet zadebiutował w 2016 roku albumem "Young Narrator in Breakers". To wtedy krytycy określili ich twórczość jako "miks muzyki symfonicznej i popu z odległej galaktyki." Ich druga płyta "Mystery Hour" ukaże się 25 stycznia nakładem niezależnej, brytyjskiej wytwórni Bella Union Records. Jednym z utworów znajdujących się na albumie jest "Close To Your Ego", kompozycja o bliskości, dźwiękowo przypominająca nieco twórczość szwedzkiej grupy Peter Bjorn And John.

Jungle - Casio

We wrześniu brytyjski, neo - funkowy kolektyw Jungle wydał swoją drugą płytę "For Ever". Od tego momentu kariera zespołu nabrała tempa. Krążek spotkał się z dobrym przyjęciem krytyków i zdobył rekordową liczbę odsłon na serwisach steramingowych, a także zaowocował w wielką trasę koncertową po całym świecie. "Casio" to soulowa, chilloutowa, ale całkiem taneczna pozycja z albumu "For Ever".

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów