#3PM. BANKS, Sam Smith, Little Dragon

Emilia Klima 06.10.2017
#3PM. BANKS, Sam Smith, Little Dragon

Pojawi się BANKS, z zupełnie nowym utworem, Sam Smith odkrywając kolejne szczegóły nadchodzącego albumu oraz Little Dragon wraz z Faith Evans i Raphaelem Saadiq.

 

BANKS - Underdog  

Po pracowitym lecie, pełnym występów na przeróżnych festiwalach od Lollapalooza, po WayHome w Ontario, Banks nie zwalniając tempa postanowiła napisać nowy utwór. „Underdog”. To utrzymana w klimacie popowo- elektronicznym kompozycja, która parę dni temu miała swoją premierę w programie Zane Lowe w BBC1. Artystka powiedziała w wywiadzie, że drzemie w niej bestia, którą ciągle trzyma w sobie trochę na uwięzi. Zapowiedziała również kolaboracje z Marlinem Mansonem. Kto wie, może przy tej okazji uda się jej spuścić wewnętrzną bestie na dobre.

Sam Smith - Pray 

Sam Smith ujawnia kolejny singiel „Pray” i zapowiadając nowy album „The Thrill Of It All”, który zostanie wyprodukowany między innymi przez legendarnego producenta hip- hopu i R&B Timbalanda. Krążek ukaże się już 3 listopada pod szyldem Capital Records. Longplay będzie zawierał 10 utworów, a na nich będziemy mogli usłyszeć jeszcze między innymi Franka Oceana oraz wokalistkę Yebbę.

Little Dragon - Peace Of Mind

Szwedzka grupa synth- popowa Little Dragon składa się z 4 utalentowanych muzyków i  znana jest między innymi z tego, że ich piosenka „Twice” ukazała się w czołówce do serialu „Chirurdzy”. Do współpracy nad swoim nowym singielem „Peace Of Mind” zespół zaprosił znamienitych twórców R&B oraz soulu – słynną Faith Evans (byłą żonę legendarnego rapera Notroiusa B.I.G) oraz Raphaela Saadiqua – jednego z najlepszych, amerykańskich producentów oraz piosenkarzy mający na swoim koncie współpracę między innymi z Mary J. Blige, Stevie Wonderem, czy Whitney Houston.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów