#3PM. Aaron Childs, KWAYE, Hope Tala

Redakcja 30.10.2018
#3PM. Aaron Childs, KWAYE, Hope Tala
Fotografia: Materiały prasowe

Porcja alternatywnych brzmień a w niej między innymi nowy Aaron Childs, soulowa propozycja od Kwaye oraz poetyckie R&B autorstwa Hope Tala.

Aaron Childs - Easy

Kiedy Aaron Child w lutym tego roku zaprezentował swój debiutancki singiel "Tangerine", szybko zwrócił uwagę wszystkich muzycznych mediów. Artysta pochodzi z Los Angeles i jest jednym z podopiecznych tamtejszej niezależnej wytwórni Goodmode. Swój styl muzyczny określa jako soulowo-nostalgiczny i dokładnie taki klimat panuje na jego kolejnej piosence "Easy". To luźny utwór ze szczyptą funkowych brzmień, opowiadający o słodkim życiu w słońcu Kalifornii.

KWAYE - Straight Lines

Kwaye od wydania w 2017 roku swojej pierwszej EP-ki "Solar" nie przestaje zachwycać. Urodzony w Zimbabwe, wychowany w Londynie, przeniósł się do "Miasta Aniołów", aby rozwijać karierę. Wierny swojemu nowoczesnemu soulowemu brzmieniu prezentuje nowy utwór "Straight Lines". To gitarowa ballada, w której artysta po raz kolejny udowadnia swoje umiejętności wokalne, od niskiego barytonu po wysoki falset.

Hope Tala - Valentine  

Za swoje największe inspiracje podaje takich artystów jak Lauryn Hill, czy D'Angelo. 20-letnia Hope Tala pochodzi z Bristolu i całkiem niedawno wydała EP-kę "Starry Ache". To instrumentalny neo-soul, który jest również bardzo dopracowany w kwestii lirycznej. Tala, oprócz inspiracji muzycznych, ma również pisarskie - jej ulubieni autorzy to William Shakespeare oraz amerykańska pisarka Donna Tartt. "Valentine", jeden z singli pojawiających się na jej mini albumie jest właśnie inspirowany twórczością tej pisarki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów