13-latka z "The Voice Kids" opublikowała teledysk. Ma już ponad 2 mln wyświetleń

Magdalena Barszczak 19.04.2018
Roksana Węgiel
Fotografia: EAST NEWS

Jej głos zachwyca i onieśmiela. 

Roksana Węgiel w najśmielszych snach nie przypuszczała, że wygra "The Voice Kids". W finale programu zaśpiewała m.in. „Purple Rain” Prince’a, „To Nie Ja” Edyty Górniak i swój pierwszy utwór "Żyj". Teraz na Youtubie pojawił się klip do jej debiutanckiego singla.

Zobacz także: 14-letnia Zuzia z "The Voice Kids" zachwyciła jurorów i publiczność wyjątkowym występem. Dziewczyna walczy z nieuleczalną chorobą

13-latka oczarowała publiczność swoją interpretacją utworu "Halo" Beyonce. Każdy z jurorów chciał mieć ją w swojej drużynie. Dawid Kwiatkowski aż upadł na podłogę z zachwytu, a Edyta Górniak nie mogła wyjść z podziwu nad umiejętnościami wokalnymi uczestniczki show. 

Muszę zobaczyć, czy jesteś prawdziwa.(...) Myślę, że w twoim wieku Beyonce nie miała takiego głosu - mówiła.

Roksana Węgiel opublikowała teledysk

Wygląda jednak na to, że 13-latka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na YouTubie zaprezentowano teledysk do debiutanckiego singla dziewczynki. W ciągu niecałych dwóch tygodni zyskał on ponad 2 miliony wyświetleń!

Kim jest Roksana Węgiel? Dziewczynka pochodzi z Jasła, a jej największą pasją jest judo. Uprawia taniec towarzyski, akrobatykę. Należy też do hip-hopowej grupy R-Revolution.  

Zobacz także: "Nieznajomy" Dawida Podsiadło w wersji na ludowo stał się hitem sieci. Co na to muzyk?

Coś nam się wydaje, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy!

Roksana Węgiel w utworze "Żyj":

Roksana Węgiel w "The Voice Kids":

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów