Dobra wiadomość dla fanów książek z serii "Zmierzch"! Powstaną dwie kolejne części sagi

Paulina Ermel 18.08.2020
Kadr z filmu "Zmierzch"
Fotografia: face to face/Reporter

Czytelnicy powieści Stephenie Meyer już nie mogą doczekać się kolejnej książki z serii "Zmierzch". A powstaną jeszcze dwie części!

W maju 2020 roku pojawiła się informacja, która zelektryzowała fanów serii "Zmierzch" autorstwa Stephenie Meyer. Okazuje się bowiem, że aktorka pracuje nad kolejną książką z tej popularnej serii!

"Zmierzch: Słońce w mroku" ma opowiadać historię Belli i wampira Edwarda z perspektywy mężczyzny. Książka będzie miała premierę jeszcze w tym roku i pojawi się również jej polskie wydanie! Okazuje się, że na tym nie koniec niespodzianek! Pisarka zapowiedziała, że nie zamierza kończyć serii na tej jednej dodatkowej książce.

"Zmierzch": powstaną dwie kolejne książki z popularnej sagi

"Zmierzch: Słońce w mroku" pojawi się w Polsce najwcześniej w listopadzie 2020 roku. Kolejna część kultowej już sagi, która zdobyła miliony fanów na całym świecie, będzie opowiadała historię Belli i Edwarda z jego perspektywy.

Sama autorka przyznała, że ta książka będzie dużo mroczniejsza niż pozostałe części. Zdradziła też, jak będzie wyglądała jej okładka! Na tym jednak nie koniec rewelacji związanych z sagą.

Seria książek o przygodach Edwarda Cullena, Belli Swan i ich bliskich tak świetnie się przyjęła, że prócz "Słońca w mroku" Stephenie Meyer planuje napisać jeszcze jedną część sagi!

Co o tym myślicie?

Te filmy miały mieć zupełnie inne zakończenia! Oglądaliście je?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów