"Przyjaciele" powracają! O czym opowie książka autorstwa Kelsey Miller?

Natalia Nowecka 24.07.2019
kadr z serialu "Przyjaciele"
Fotografia: kadr z serialu "Przyjaciele"

25 lat po emisji pierwszego odcinka fani będą mieli okazję ponownie spotkać tytułowych "Przyjaciół". Wszystko za sprawą książki autorstwa Kelsey Miller.

Lubicie "Przyjaciół"? Jeśli tak, mamy dobrą wiadomość. Już we wrześniu 2019 roku będziecie mieli okazję ponownie zetknąć się z Rossem, Rachel, Monicą, Chandlerem, Joeyem i Phoebe. Wszystko za sprawą książki autorstwa Kelsey Miller o tytule "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie". O czym opowie książka?

O czym opowie "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie"?

22 września 2019 roku minie dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka "Przyjaciół". Popularny sitcom stał się światowym fenomenem i podbił serca milionów fanów. Szóstka przyjaciół na stałe zapisała się w popkulturze. Teraz fani będą mieli okazję na ponowne spotkanie z paczką. Umożliwi im to książka "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie". Ma ona sprawić, że miłośnicy serialu spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli.

Dzieło Kelsey Miller wspominać będzie najważniejsze i przełomowe sceny oraz pokaże, jak serial kształtował nowe trendy, takie jak współczesna kultura picia kawy czy kultowa fryzura Rachel. Zdradzi, jaki wpływ na samych aktorów miały odgrywane przez nich postacie, który z drugoplanowych bohaterów miał wcielić się w rolę Joeya, który z aktorów zarabiał najwięcej i wiele, wiele innych.

Zobacz też: Ten bohater "Przyjaciół" jest najbardziej znienawidzony przez widzów. Będziecie zaskoczeni!

Jeśli jesteś fanem "Przyjaciół", koniecznie sprawdź w naszym quizie, który z bohaterów serialu jest twoją bratnią duszą!

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów