Powstanie druga część "P.S. Kocham Cię"!

Paulina Ermel 13.03.2019
Kadr z filmu "P.S. Kocham Cię"
Fotografia: instagram.com/official_ceceliaahern

Mija 15 lat od premiery książki "P.S. Kocham Cię". Autorka powieści ma dla fanów dobrą wiadomość - zakończyła pracę nad jej drugą częścią!

Pamiętacie jeszcze film "P.S Kocham Cię" z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych? Wygląda na to, że książka, na podstawie której powstał film, będzie miała kontynuację!

Autorka powieści, Cecelia Ahern, zapowiedziała właśnie dalszą część przygód Holly, która wciąż próbuje pogodzić się ze śmiercią ukochanego Gerry'ego.

Powstaje druga część "P.S. Kocham Cię"

"P.S. Kocham Cię" to poruszająca książka wydana po raz pierwszy w 2004 roku. Opowiada ona o idealnie dobranym małżeństwie, które kończy się w momencie, kiedy Gerry dowiaduje się o guzie mózgu i niespodziewanie umiera.

Holly próbuje dojść do siebie po śmierci ukochanego. Zaskakuje ją fakt, że po tym, kiedy jej ukochany odchodzi, znajduje w skrzynce list - jeden z dwunastu - ze wskazówkami dotyczącymi tego, jak ma dalej żyć. Holly zaczyna kierować się poradami zmarłego męża - kupuje sukienkę na disco, podróżuje do Irlandii i spędza czas z przyjaciółmi. Wszystkie wskazówki opisał jej przed śmiercią w listach Gerry. Każdy z listów opatrzony jest dopiskiem "P.S. I Love you".

Autorka książki, na podstawie której powstał kultowy film ze Swank i Butlerem, zapowiedziała właśnie, że pracuje nad kolejną częścią przygód Holly! To doskonała wiadomość dla fanów dzieła i filmu - bardzo prawdopodobne, że pojawi się również adaptacja kolejnej części powieści.

Premiera "Post Scriptum" w Wielkiej Brytanii odbędzie się już 19 września 2019 roku. Na polską wersję trzeba będzie poczekać trochę dłużej.

Lubicie kupować książki? Mamy coś specjalnie dla was. Poznajcie 7 najpiękniejszych księgarni na świecie. One aż "proszą się" o to, żeby kupić tutaj kolejną powieść!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów