Powstała powieść erotyczna o... koronawirusie! Tylko spójrzcie na tę okładkę

Zuzanna Morska 02.10.2020
Seksowna kobieta czyta książkę
Fotografia: Shutterstock

Pewnie trudno w to uwierzyć, ale naprawdę powstała książka pt. "Kissing the Coronavirus". Wiemy, o czym opowiada ten erotyk.

Pandemia koronawirusa sparaliżowała nasze życie i mocno wpłynęła na wiele dziedzin gospodarki. Jednak trudna sytuacja na świecie ma też jedną jasną stronę. Kiedy poszczególne kraje zaczęły wprowadzać restrykcje mające na celu spowolnienie rozprzestrzeniania koronawirusa, ludzie zaczęli więcej czytać.

Szczególnie dużą popularnością cieszą się w tym czasie powieści obyczajowe i... literatura erotyczna! Warto dodać, że pisarze nie narzekają na brak weny twórczej i w ostatnim czasie powstaje sporo książek. Jedną z nich jest powieść erotyczna o... koronawirusie. To kontrowersyjne dzieło jest do kupienia na Amazon.com. Zobaczcie, jaką ma okładkę i o czym opowiada.

Powstała powieść erotyczna o koronawirusie

"Kissing the Coronavirus" to dzieło M.J.Edwards. Autorka napisała tę 16-stronicową książkę tuż po tym, kiedy straciła pracę. Premiera wydania miała miejsce 22 kwietnia 2020 roku i można je nabyć na stronie Amazon.com w formie e-booka.

O czym opowiada powieść M.J.Edwards? Nie mieliśmy okazji jej przeczytać, ale szczegółów możemy dowiedzieć się z opisu zamieszczonego na stronie sklepu, w którym można ją nabyć.

Bohaterką książki jest dr Alexa Ashingtonford. To właśnie ona kieruje zespołem naukowców powołanym do wynalezienia leku na niszczycielskiego koronawirusa. Nie wiedziała jednak, że podczas badań zakocha się w koronawirusie...

"Kissing the Coronavirus" to powieść erotyczna o "zakazanej miłości i mrocznych pragnieniach".

Sięgniecie po tę lekturę? Spójrzcie, jak wygląda jej okładka!

kissing-the-coronavirus-okładka
Fotografia: Materiały prasowe Amazon.com

To nie są zwykłe księgarnie. Te miejsca wyglądają jak z bajki!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów