Już jest "P.S. Kocham Cię na zawsze"! To kontynuacja popularnej książki Cecelii Ahern

Paulina Ermel 16.10.2019
Kadr z filmu "P.S. Kocham cię"
Fotografia: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Popularna książka doczekała się kontynuacji. Jeżeli nie mogliście się doczekać dalszych losów Holly, z pewnością ucieszy was ta wiadomość. "P.S. Kocham cię na zawsze" znajdziecie już w księgarniach!

Od premiery "P.S. Kocham Cię" minęło już 15 lat. I choć to szmat czasu, piękna książka o miłości zyskuje coraz szersze grono czytelników. Wierni fani chętnie do niej wracają, a następnie polecają innym czytelnikom.

Jeżeli należycie do grona stęsknionych za twórczością Cecelii Ahern, która popełniła właśnie to dzieło, mamy dla was świetną wiadomość. Książka doczekała się kontynuacji! "P.S. Kocham Cię na zawsze" można już nabyć w księgarniach!

Premiera "P.S. Kocham Cię na zawsze"

"P.S. Kocham Cię na zawsze" opowiada o dalszych losach Holly, która musiała pogodzić się ze śmiercią męża Gerry'ego. Bohaterka, która w pierwszej części zmagała się z ogromną stratą, poukładała sobie życie na nowo. Bezpośrednio po śmierci ukochanego otrzymywała od niego listy, w których pomagał jej przetrwać ten trudny czas. Radził jej, jak może poradzić sobie ze stratą, a każdy z dwunastu listów kończył słowami: "P.S. Kocham Cię".

Siedem lat po śmierci Gerry'ego Holly jest w zupełnie innym miejscu. U jej boku pojawił się Gabriel, z którym bohaterka zamierza zamieszkać. Z kolei jej siostra namówiła ją do tego, żeby wzięła udział w podcaście, w którym opowiedziałaby o śmierci bliskiej osoby i o tym, jak Gerry pomógł jej uporać się z tą sytuacją.

Na wystąpieniu Holly pojawia się Angela, która, zainspirowana opowieścią bohaterki, zakłada klub o nazwie PS Kocham Cię. Zapisują się do niego nieuleczalnie chore osoby, które mają zostawić swoim bliskim takie wiadomości, jaki Holly otrzymała po śmierci Gerry'ego. Sama bohaterka również została zaproszona do tego klubu. Ale czy da radę raz jeszcze zmierzyć się z trudnymi przeżyciami? Czy będzie umiała rozpamiętywać stratę męża na nowo?

Jedno jest pewne - po 15 latach Cecelia Ahern znów zachwyca swoich czytelników prozą wywołującą ogromne wzruszenie. Nie brakuje tu radosnych fragmentów wyciskających na ustach uśmiech. Jednak jest ich tyle samo, co fragmentów, które przywołują refleksję. Dzięki tej lekturze uświadamiamy sobie, jak ulotne jest życie i jak trudno jest zmierzyć się ze stratą bliskich. Dzięki niej odkrywamy emocje, o istnieniu których mogliśmy nie mieć pojęcia.

Premiera książki "P.S. Kocham Cię na zawsze" odbyła się 15 października. Egzemplarze poruszającej powieści znajdziecie w popularnych księgarniach.

okladka ksiazki ps i love you
Fotografia: Materiały prasowe

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów