Ta książka podbije serca fanek "50 twarzy Greya"! Czy to kolejny erotyczny hit?

Hanna Skowron 30.10.2018
50 twarzy Greya
Fotografia: Collection Christophel/East News

Czy młodej pisarce uda się zdobyć taką samą sławę jak E.L. James?

"50 twarzy Greya" stało się hitem niemalże na całym świecie. Książka pisarki E.L. James sprzedała się w milionach sztuk, a ekranizacje kolejnych części powieści przyciągały do kin rzesze wiernych fanek. Od tego czasu na rynku wydawniczym co jakiś czas ukazują się kolejne powieści erotyczne, jednak żadnej z nich nie udało się osiągnąć takiego samego sukcesu jak serii o Greyu i Anastazji. Jednak na horyzoncie obecnie pojawiła się powieść, która może zagrozić E.L. James. "Ostrożnie z miłością" oficjalną premierę będzie miało 31 października, już teraz książkę można kupić na przykład przez internet. 

Czy "Ostrożnie z miłością" Samanthy Young stanie się hitem?

Powieść Samanthy Young opowiada o młodej kobiecie Avie, która po ciężkich przejściach zamyka się na cały świat i innych ludzi. Przez przypadek na jej drodze staje pewien arogancki Szkot, Caleb, który w ostatniej chwili wykupuje ostatni bilet na samolot. Nieprzyjemne perypetie w drodze do domu sprawiają, że Ava i Caleb ponownie spotykają się w Chicago, gdzie pomimo napięcia spędzają ze sobą niezapomnianą noc.

Od tego momentu nic nie jest takie samo. Przygoda na jedną noc zamienia się w związek bez zobowiązań pełen pasji i namiętności. Ava ostatecznie postanawia zawalczyć nie tylko o ciało Caleba, ale także o jego serce i duszę. 

Powieść obfituje w wiele zaskakujących momentów, jest też pełna erotycznych smaczków, dlatego czyta się ją z wypiekami na twarzy. 

Chętni na lekturę? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Czytanie książek to jedna z najpiękniejszych zabaw, jaką można sobie wymyślić . Szczególnie jeśli można czytać w takich warunkach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów