Nowa książka autorki "Pięćdziesięciu twarzy Greya"! Premiera już w kwietniu

Hanna Skowron 29.01.2019
Kadr z filmu "50 twarzy Greya"
Fotografia: instagram.com

E.L. James, która zasłynęła trylogią o tajemniczym Christianie Greyu, powraca z nową książką! Jej premiera już niebawem!

Od premiery 1. części "Pięćdziesięciu twarzy Greya" minęło już 8 lat. Od tamtej pory brytyjska pisarka E.L. James napisała jeszcze dwie książki o bogatym i przystojnym Christianie Greyu, i jego skomplikowanej relacji z Anastasią Steel. Dla fanów erotycznej trylogii mamy dobrą wiadomość. Już w kwietniu ukaże się nowa powieść poczytnej pisarki. O czym tym razem będzie opowiadała książka?

Nowa książka autorki "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

Nowa książka autorki "Pięćdziesięciu twarzy Greya" ukaże się już 16 kwietnia. "The Mister" ma być opowieścią o Kopciuszku XXI wieku. Tak o swoim nowym dziele mówi sama autorka.

Jak podaje portal Onet, "The Mister" to historia arystokratycznego Anglika Maxima Trevelyana i Alessi Demachi - tajemniczej młodej kobiety o niebezpiecznej przeszłości. Maxim dziedziczy tytuł szlachecki, z czym wcale nie czuje się najlepiej. W dodatku jego uwagę rozprasza piękna Alessa, która właśnie przyjechała do Londynu.

Książka ma być zupełnie inna niż dotychczasowe dzieła E.L. James. Zamierzacie ją przeczytać?

Każda księgarnia ma swój klimat, prawda? Poznajcie 7 najpiękniejszych księgarni na świecie! Tutaj aż chce się kupić książkę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów